Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tul idos hozzam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tul idos hozzam? En 16vagy, ö 23! L/16

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A pápa katolikus?
2010. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ha azt nézzük hogy van a faluban egy 17 éves csaj akinek 30 éves barátja van akkor nem sok.

Van egy másik is akinek szintén 30 év körüli a barátja és 16 éves.

Nem hiszem hogy sok közös témátok lehet meg ha vinnéd magaddal társaságba akkor se érezné jó magát a 16 évesek között, de te se éreznéd jól magad a 30 éves haverja közt.

2010. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen tudom,de ez mar tobb eve tart,marmint nem a kapcsolat...hanem hogy vonzodunk egymashoz.

Tobbszor tal szorakozohelyen es van amikor ottvan a barataimmal ,de nem vette meg eszre,hogy kellemetlenul erezne magat.

2010. aug. 18. 21:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Mar beszeltem vele ilyesmikorl es bevallotta,hogy tetszem neki,de nem akar osszejonni velem azert mert szerinte meg elottem az elet, es nem szeretne ha csalodast okozna,vagy en szakitanak vele 1honap utan,de ez marciuban volt,Most megint rajott valami,mert hetvegen talakozunk "alitolag".
2010. aug. 18. 21:23
 6/11 anonim ***** válasza:

ez álltalába a fiatalabbnak szokott ciki lenni, ha nem most majd késöbb az lesz. Mit gondolsz, tekintve h nem minden 23évesnek van 16éves bnője mekkora trófea vagy? Hatalmas:P

18/f

2010. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igaza van a fiúnak jobb ha betartod amit mondott még nagy a korkülönbség bár vannak olyan ismerőseim ahol van még 15év különbség is, valakinek az jön be de szerintem nem normális, de ez csak az én gondolatom
2010. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem meg egyáltalán nem ezen múlik. A szerelem nem a személyi igazolványba nyomott dátumok függvénye. Ha egy hullámhosszon vagytok, akkor semmi akadálya - szerintem -. Legyetek boldogok. :)
2010. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat...

remelem most nem gondolja meg magat

2010. aug. 18. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezzel nincs semmi baj, ha azt vesszük, hog apám 28 anyám 20 volt amikor megismerkedtek szóval igaz h már nem volt kiskorú te pedig még az vagy de szerintem nem feltétlen jelent gondot ez a korkülönbség.
2010. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!