Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen témákkal lehet feldobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákkal lehet feldobni a zavarba ejtő némaságot?

Figyelt kérdés
Hirtelen és teljesen váratlanul egy szórakozóhelyen jöttünk össze és még nem ismerem annyira most fogunk harmadszorra randizni, de gyakran van olyan hogy nem tudom mit mondjak neki...Segítsetek!Témák?
2010. aug. 18. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen filmeket, zenéket szeret

szereti az állatokat

mit tanul (ha még tanul)

2010. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pantomimezzetek...
2010. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 castiell válasza:
Ilyen esetben én mindig elhívom sétálni, aztán már jönnek a témák. A lényeg, h törd meg a kínos csendet. :)
2010. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húúú... azok a kínos csendek... tényleg kínosak. :)

Ötletem nincs, néha én is beleesek ebbe.

2010. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tedd rá a telódra a "Krisz Rudi - Nagy a csend, kérlek törd át" című számát, és ha csend lesz, nyomasd be.:D


De komolyan, szerintem ne görcsölj ezen, mert a témák jönnek maguktól egy idő után. Most egyelőre próbáld jobban megismerni, kérdezgess róla, hogy picit élesebb képed legyen róla, pl mi a hobbija, hol szokta ezt csinálni, mik a kedvenc ételei, aztán ebből elkanyarodhatsz és meséld el az első főzésedet, általában azokon nagyokat lehet kacagni:) Sok sikert.

2010. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!