Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszaszerezni az exet?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be, ha bevált, és milyen szituációban?
2010. aug. 18. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne próbáld meg visszaszerezni! Lépj túl rajta! Nincs értelme! Ha valami már nem működött, akkor fölösleges erőltetni! Ennyi! Keress mást!
2010. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha már jól ismered akkor nem túl nehéz. használd ki a gyengéit!
2010. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értsem úgy hogy pl ha érzelmileg labilis személy, aki könnyen átérzi a másik baját, akkor érzelmileg zsaroljam? Mert talán az jó, de ha kiderül...
2010. aug. 18. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáld érzelmileg zsarolni! Hagyd a francba!
2010. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, érzelmileg nem lennék képes zsarolni őt.
2010. aug. 18. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az alap az hogy felidézed neki a régi szép időket amikor még együtt voltatok
2010. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a szép emlékeket beszéltem neki, és nem erőltettem, hogy kezdjük újra, úgy beszélgettem vele, mint egy barát. Aztán látta, hogy minden nap keresem, írok neki szépeket, volt hogy küldtem neki online képeslapot...Először hallani sem akart rólam, ma pedig randizunk... 22/L
2010. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Még egy kérdésem lenne, ha barátilag közeledem hozzá, később lehet, hogy másképp is fog rám gondolni, vagy a barátságunkat ne próbáljam meg előhozni újra?

2010. aug. 18. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi megmaradtunk barátoknak, mindig kedves és megértő voltam vele.

Aztán 3 hónapja felkeresett, de csak pár alkalomra akart, persze és szeretem, és ezzel csak feltéptem sok-sok sebet és még jobban fáj.

Így már utólag azt vallom hogy ne szerezd vissza, mert te még szereted, csak többet szenvedsz majd.

2010. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!