Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási probléma hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási probléma hogy ha a barátom itt alszik egy héten egyszer?

Figyelt kérdés
4 hónapja együtt vagyunk, és egy héten egyszer találkozunk. De a szüleimnek ez baj, pedig kéthetente alszik itt, és emiatt mindig veszekszenek velem, hogy hozzám csak kúrni jön a barátom.
2021. márc. 2. 14:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A barátommal együtt 23 évesek vagyunk. Mint írtam hétköznap egyáltalán nem találkozunk, csak hétvégén jön du., itt alszik és másnap már megy délelőtt. De ha elmegyünk itthonról, akkor is azt mondják hogy megvagyok veszve a farokért, azért megyek el vele itthonról. Amikor nem aludt itt, akkor is probléma volt, hogy nem tudtak bejönni hozzám és a barátomhoz tvt nézni.
2021. márc. 2. 15:43
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy néha csináljatok valamit közösen a szüleiddel is, de nem úgy tűnik, mintha annyira kedvelnék a barátodat.
2021. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 Nem kell egész hétvégére, nem azt mondom, csak pl. napközbe el lehetne menni valahova ki, és nem csak délutántól bent kéne lógni a szobába másnap reggelig, hogy a szülők ne azt lássák, hogy csak egy éjszakára bezárkóznak a szobába, és akkor mindjárt nem fogják azt hinni, hogy ezek mást se csinálnak, csak hálni járnak össze. De egyébként nem is a szülők miatt lenne lényeges ez, nem árt a kapcsolatnak se, ha tényleg nem csak annyiból áll, hogy egy estére befekszünk az ágyba, azt utána 1 hétig semmi.
2021. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 írta azóta a kérdező, hogy el szoktak menni
2021. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#14 Azt nem vettem észre. De egyébként korábban meg még azt írta, hogy a járvány miatt nem nagyon mennek sehova.
2021. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk senki nem alhatott, amikor már huszonévesek voltunk, akkor sem. Se öcsém épp aktuális barátnője (nem volt sok), se a barátom, de ő nappal se mehetett, mert nem kedvelték. Nemcsak kufircolni lehet, hanem mást is. Sétálni utcán, parkban, erdőben, attól függ, ki hol lakik. Nagyvárosban remekül megoldható. Kávézni vagy enni, most elvitelre. Én későn kezdtem a párkapcsolatot, harminchoz voltam közelebb. Annyi voltam már, mikor barátomnál aludtam egy-egy hétvégén, nehezen fogadták el. Ő önállóan lakott, rég elköltözött a szülőktől (egykorúak vagyunk). Úgyhogy nem késnek le semmiről se a huszonévesek, tizenévesek pedig még annyira sem.
2021. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!