Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanál bnőddel egy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanál bnőddel egy jobban kinéző csaj miatt?

Figyelt kérdés
pár honapja együtt vagytok, szereted nem nem annyira oylan nagyon.. és megismersz egy csajt aki külsöre nagyon bejön, szakitanál a bnöddel h vele összejöhess? de ugy h bbiztosan tudod h van esélyed a másiknál.
2010. aug. 18. 00:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
02:32. szerintem ne mocskos k*rvázz le ha nem ismersz.kösz. és nem akarom lenyulni, mondom edddig nem tudtam h van bnője, akkor meg ne mondjon nekem olyanokat. jó mind1 de ha lépni fog nem fogom visszautasitani, de én nem fogok rámászni, amugyse szoktam olyant.
2010. aug. 18. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!