Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanál bnőddel egy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanál bnőddel egy jobban kinéző csaj miatt?

Figyelt kérdés
pár honapja együtt vagytok, szereted nem nem annyira oylan nagyon.. és megismersz egy csajt aki külsöre nagyon bejön, szakitanál a bnöddel h vele összejöhess? de ugy h bbiztosan tudod h van esélyed a másiknál.
2010. aug. 18. 00:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
de akkor a csávo is minek csinálta, h én reménykedjek h majd lesz valami, és nem tustam mikor megimseretm h van bnője, meg tőkem kérdezte h van e barátom ebböl azjön le h ha annyira nem akarna semmit nem érdekelné h van e vagy nincs. csak joval késöbb láttam egy közöséggi oldalon bnöjével közösképet.-.- és rossz mer ugymond beleéltem magam.. erre pofára esek:S
2010. aug. 18. 01:08
 12/21 A kérdező kommentje:
tudtam* tőlem* bocsii
2010. aug. 18. 01:08
 13/21 anonim ***** válasza:

na ja azt tudod hogy tetszel neki..de vajon jobban mint a bnője? o: mindenkinek más az ízlése. Egyébként nem szép dolog más párkapcsolatába belekutyulni >< szerintem várd meg míg szakítanak,kivéve ha biztos vagy benne hogy téged akar a srác .

2. voltam

2010. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ha meg ilyen a csávó akk nem is érdemes vele foglalkozni...gondolj arra h ha össszejönnétek lehet h veled is ezt megcsinálná..inkább hagyd őket..
2010. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 rohamka válasza:
csak sajnálni tudom azokat akik kizárólag külső alapján ítélnek 26f
2010. aug. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy jobban nézel ki? Ő maga? Mert ha nem, akkor nem sokat számít a te megítélésed, könnyen lehet, hogy a mostani barátnője jobb csaj nálad.
2010. aug. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

már elnézést, de mi az, hogy "nem annyira olyan nagyon"??

szerintem fogalmad sincs, hogy mit érezhet a barátnője iránt. az én szememben te egy mocskos kur.va vagy aki leakarja nyúlni más barátját. mondjuk a gyereket se kell félteni.. a két barom illik egymáshoz (Y)

2010. aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék a barátnőmmel egy jobban kinéző csajjal. Elmondom mért. Hát azért, mert tegyük fel, hogy szakítottam a barátnőmmel egy jobban kinéző csaj miatt, aztán összejöttünk a jobban kinézővel, elmentünk sétálni és megláttam a jobban kinézőnél egy még jobban kinézőt.:P Akkor így menne minden nap, hogy szakítok a csajjal mert van nála jobban kinéző? Szvsz. ez hülyeség, ezért senki nem fog szakítani a barátnőjével. Esetleg akkor ha már nem jönnek ki jól, se veled se nélküled dolog van, sok a veszekedés, unják egymást stb. Ilyen okokból szoktak szakítani az emberek.
2010. aug. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a bnője nem annyira jól néz ki,de a fiúnak lehet ő a legszebb a világon..

És tényleg honnan tudod,hogy nem annyira szereti?

Nem lenne szép más boldogságát tönkretenni..:S

2010. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én voltam már ilyen helyzetben.Én egy 23 éves lány vagyok.A volt párommal már nem volt vmi jó a kapcsolatunk.7 évig tartott,5 évet éltünk együtt.Találkoztam a munkahelyemen egy fiúval,sokat beszélgettünk,tetszettünk egymásnak,de addig nem volt semmi köztünk,míg ott volt a másik.Ezt meg is beszéltük.Most már 2 éve vagyunk együtt,van egy 7 hós kislányunk.Szerintem az hülyeség,hogy jobban néz ki vagy nem.Nekem nem az a fontos,hanem hogy tudjunk beszélgetni,megértsük egymást...stb.Sztem a belső fontosabb.Lehet hogy vki jobban néz ki,és lehet hogy hülyébb a sokévi átlagnál is.Ha ezt a mostani bnőjével megteszi,akkor mi a garancia hogy veled nem?Ha meg tényleg érdekelnéd,már rég szakított volna vele.
2010. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!