Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanál bnőddel egy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanál bnőddel egy jobban kinéző csaj miatt?

Figyelt kérdés
pár honapja együtt vagytok, szereted nem nem annyira oylan nagyon.. és megismersz egy csajt aki külsöre nagyon bejön, szakitanál a bnöddel h vele összejöhess? de ugy h bbiztosan tudod h van esélyed a másiknál.
2010. aug. 18. 00:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert nekem nem az a fontos, hogy jobban nézzen ki.
2010. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
sok dologtól függ,pl hogy belsőre milyen,ha nem kedvesebb,aranyosabb és értelmesebb a jelenlegi barátnőmnél akkor biztos hogy nem,de ha te vagy a lány akkor ne parázz ilyenen,mert lehet akár a világ legszebb nője is , ha téged szeret :)
2010. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
nagyon szeretheted a barátnődet ha ezen töröd az agyad..:S
2010. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, egyetértek.


első

2010. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én igazábol a másik csaj vagyok. és nem egozásbol irtam h jobban nézek ki.. szal ne esssen félreértés..meg tudom h bejövök neki.
2010. aug. 18. 01:03
 6/21 anonim ***** válasza:
vajon mit érezne a barátnőd ha tudná min gondolkozol...? Azt a lányt akivel együtt vagy, őt már ismered, és elvagytok, különben nem lennétek együtt...egy bizonytalan kapcsolatba kilépni a jóból...hát nem is tudom, elég merész...de ahogy érzed, ez rajtad áll, ha úgy gondolod vele jobb lenne, akkor szakíts, de ne csapd be a barátnődet, sem a másik lányt.
2010. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a kérdező válaszát nem láttam, bocsiii:D
2010. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a fiu naaa.:D én vok a csaj, nem a bnője.
2010. aug. 18. 01:05
 9/21 anonim ***** válasza:
miért nem keresel szingli pasit..minek kell más boldogságát tönkre tenni?
2010. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert látok egy szebb csajt - függetlenül attól, hogy biztos prédának tekinthető-e -, még nem dobnám a barátnőmet. Egy barátnő nem olyan, mint egy pulcsi, amit levetek, ha találok egy kényelmesebbet, trendibbet, szebbe, jobbat...


Ha valaki ilyet tesz, annak minimális érzelmi kapcsolata sem volt azzal a személlyel, akit a barátnőjének mondott.

2010. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!