Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud segíteni, tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni, tanácsot adni? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm lassan 4 hónapja vele vagyok, de nem szertetem szerelemből.De jó vele minden és tudom hogy ha elhagynám nagyon nehéz lenne. De van egy lány akit megismertem megcsaltam vele és jól elvagyunk. Hagyjam ott a mostanit a másikért? nem tudok dönteni, mivan ha a másikkal nem lesz jó? Akkor báni fogom az egészet hogy elhagytam.
2010. aug. 17. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyd el.

Akkor ha nem szereted, miért kötődsz hozzá?

És most úgy őszintén, nem szereted, és még meg is csaltad közbe? Grat.

Szerintem inkább csak egyszerűen mond meg neki, hogy nem működik ez a kapcsolat. A megcsalós részt hagyd ki, mert szegénynek biza' nagyon szarul fog esni. Tudod, amiről nem tudunk az nem fáj!-.-"

2010. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

sztem is hagyd el

mondjuk amikor én voltam ilyen szituba én rosszul döntöttem, mondjuk én mindkettőt szerettem és nem tudtam választani, de sajnos én rosszul döntöttem, még most is bánom :( am ha érdekel én nem dobtam, maradtam :(

2010. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tartsd meg mindkettőt,mindaddig amíg nem vagy biztos benne.Tudod mi a jó a dupla whiskyben?Hogy dupla élvezet.
2010. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem is hagyd ott a barátnődet.. és ne mond el neki, h egy másik lány miatt..

NEm muszáj rögtön összejönnöd a másik csajjal.. mond meg neki h előtte kicsit jobban megakarod ismerni. ( annak ellenére h már meg b***tad)

2010. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha már megcsaltad, akkor nem érzed azt amit kellene. Ha belátod, akkor meg főleg...Szerintem hagyd ott...(minden ismerősöm megfogadja a tanácsaimat, mert reálisan látom át a dolgokat...mégsem tudok a magam életében jól dönteni:( )
2010. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De nem tudom :S egyébként a másik csajt nem ismerem rég óta csak vagy egy hete, és oda van értem , és nekem is jó vele. És igaz hogy megcsaltam de valamilyen szinten szeretem és nem tudnám megmondani neki h vége :S
2010. aug. 18. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:

hát de ha szereted valamilyen szinten akk miért csaltad meg?

miért nem mondtad neki meg h neked nem teljesen jó vele.. vagy h nemtudod h mit érzel .. stb stb?

soha nem értettem a pasikat.

2010. aug. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen megvan a végeredmény! össze jöttem a másik csajjal és dobott is.. 2 nap volt az egész.
2010. aug. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!