Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiv el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kb egy hónapja msnezünk,nagyon jól talál a szó meg minden egyszer elhivott randira de akkor sajnos le kellet mondjam egészségügyi okok miatt(begyulladt a fogam és feldagadt a fél arcom,úgy azért mégsem mehettem)de azóta semmi, pedig beszélgetünk a párkapcsolatokról meg folyton bókol de egy újjab randira még nem hivott el, mi lehet az oka: esetleg lépjek én?
2010. aug. 17. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h mert a múltkor amiért lemondtad a randit elbizonytalanodott, és vagy még várni akar a következő randi elhívásig, vagy tőled várna egy kis biztatást, mert nem akarna megint csalódni.. :(
2010. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tüzifa válasza:
100%
Hát akár te is felvethetnéd neki ezt a témát. Lehet, hogy megjönne az esze és elhívna ismét!
2010. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan léphetnél te pl.: nem akarsz esetleg eljönni velem valahova kettesbe?:$ :D:D de akár várhatsz még 1 kis időt mert az is lehet hogy nincs ideje és nem akarja elmondani bár ezt én kizárnám
2010. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan hozd fel te a témát végülis most "te következel" ő már lépett:)
2010. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nemsokára újra megkérdezi!!! jó válaszok mindenkit felpontoztam!!! jöhet vissza is!
2010. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írd neki, miközben beszélgettek, h jajj, végre elmúlt az a rohadt gyulladás, végre tok menni mindenfelé. Szerintem venni fogja a lapot, sok szerencsét;)
2010. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

''nagyon jól talál a szó meg minden''


ez mit jelent??

2010. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!