Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hétvégén mutat be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hétvégén mutat be a szüleinek, van okom félni? Félek hogy nem tetszek majd nekik, mivel Ő 26 éves, én még csak 19.

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az apukák általában jó fejek.

Az anyukák mindig beleszólnak mindenbe,de teljesen elfogadnak! :)

2010. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmi okod félni, ha a szülei olyan fajták lennének akik mindenbe belekötnek, akkor nem mutatna be nekik! majd irj hogy hogy sikerült!!!!
2010. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem első alkalommal mindenki fél egy kicsit.

De szerintem sem lesz gond :)

2010. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk,hogy egy fiatal nő vagy és nem egy kis csitri,tehát nincs mitől félned,függetlenül attól,hogy ő már 26 :) biztos tetszeni fogsz nekik :)
2010. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A koroddal semmi baj. Természetes, hogy félsz. Mondjuk ilyenen én nem pazáztam soha, mert amúgy könnyen alkalmazkodó tipus vagyok, tudok beszélgetni bárkivel szinte bármiről. Pár apróságra figyelj csak oda. Légy udvarias. Tisztelettel beszélj és viselkedj, ne vágj a szavukba, ne fintorogj, ha valamit nem értesz csak bólogass. :) Próbálj meg nem butaságokat mondani, ha semmi értelmes nem jut az eszedbe, akkor inkább hallgass. Légy természetes. Az sem jó ha megjátszod magad. Értelmes csajnak tűnsz, nem lesz gond! ;)
2010. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!