Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több hónapja ismerem pontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokolino kérdése:

Több hónapja ismerem pontosabban jún.24 óta napi szinten beszélek vele skypeon 6-10 orát egy hetet jártunk de utána azt mondta, hogy barétként szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek nagyon szeretem nem tudom feledni most hétvégén szakítottunk délelőtt és ő délután a barátaimmal flörtől nem bírtam nézni ezért leléptem de nagyon szeretem őt!
2010. aug. 17. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
szóval ez táv kapcsolat volt? mert ha igen akkor nem hiszem hogy amugy is hosszu életű lett volna...(tapasztalat) én azt tenném hogy én is elkezdenék az ő haverjaival flörtölgetni stb, és majd észre veszi magát ;) vagy kicsit te is hülyisd őt....flörtölgess vele, aztán mikor meg bele éli magát koppinsd le...egy iső után hidd el teperni fog utánad
2010. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám távkapcsolatnak, mert minden hétvégén találkozunk péntek reggeltől vasárnap estig együtt vagyunk és néha hétköznapokon is, 13 kmre lakunk egymáshoz!
2010. aug. 17. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
én ezek után már csak azt mutatnám neki,hogy nagyon magasrol le van sz...va!!!
2010. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én pontosan tudom mit érzel. Nem pont ugyanaz a helyzetem, de hasonló cipőben járunk. Ha tényleg biztos benne, hogy már nem érdekled őt jobban mint barát, akkor ez van...Sajnos csak azt tudom mondani, amit nekem is mondtak, és ha végül is átgondolja az ember akkor logikus és ésszerű: el kell tudnod felejteni. Ha máshogy nem megy, keress valakit, járj el barátokkal akárkikkel bulizni, vagy csak legyél velük, mert egyedül nagyon rossz és nehezen fog menni. Én is nagyon nehezen tudom feledni, de muszáj , meg kell tenni. Nem lesz könnyű , és én is próbálom biztatni magam, hogy de muszáj és kell hogy elfelejtsem. Tudom hogy ez a logikus, de nehéz.
2010. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kívánok még sok sok kitartást és erőt!! előző voltam
2010. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. aug. 19. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
én spec azt tenném, hogy belépnék a skype ba és ha rámklikkel és beszélgetni kezdene, pár mondat után leráznám, hogy bocs de most mennem kell, vagy dolgod van vagy ilyesmi. Így érzi, hogy részedről nem ok az ő elképzelése és vagy teper hogy helyesbítsen, vagy könnyebb lesz a felejtés, de legalább te kerekedsz fölé
2010. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Általában ő szokott írni mert nagyon jó barátok vagyunk... Hál' Istennek a nyár végére kaptam melót és reggel 8től este 10ig nem vagyok gépközelbe és a telefont nem veszem fel munka közbe csak ha fontos... de minnél többet nem beszélek vele annál jobban felejtem el!
2010. aug. 20. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!