Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Pontosabban józan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pontosabban józan ésszel tudom, hogy mit kéne tennem, de össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

A volt barátom ki akar menni külföldre. Mi szakítottunk,de most megkeresett,hogy hátha adhatnánk új esélyt a kapcsolatnak, azzal, ha ott, távol mindentől( Szülők, ismerősök)együttélnénk, és meglátnánk, hogy alakulna a kapcsolatunk. DE! És ami a lényeg,hogy nem tudja, mit érez irántam, hogy mennyire vagyok neki fontos, de azt mondta, hogy ott más lenne, ott kiderülne, és ne nyugtalankodjak.Azt mondta, hogy vigyázna ott rám...

Egyébként 3 évig voltunk együtt...

Szóval, hogy menjek így ki vele?Mondtam neki,hogy egy olyan emberel menjek ki, aki nem is biztos az érzésiben, meg nem is szeret? Mondtam, hogy hagyjon békén. Erre azt válaszolta, hogy várjam meg, hogy mit hoz külföld és az együttélés, mert ott kiderül minden. De így bele merjek vágni??? Ez nagyon bizonytalan...


2011. jan. 4. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben én nem mennék, az biztos. Szakítottatok már, nem szerelmes beléd, csak azért akar kivinni, mert már ismer, jó lennél támasznak, amíg belerázódik kint a dolgokba...
2011. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nittababy válasza:
az ilyen ember nem ember fél hogy egyedül nem megy majd semmire és jó lenne egy csicska ha rám halgatsz nem mész ki vele mert kihasználni akar
2011. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne légy kiszolgáltatott, készülj egy B-tervvel.
2011. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!