Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg? (lent ^^)

Figyelt kérdés

:) a Barátommal lassan 1 éve leszünk együtt és valami jó kis furfangos ötlet(ek)re lenne szükségem hogy mit vegyek,csináljak neki vagy esetleg hova vigyem :) a lényeg hogy ne valami nagyon drága dolog legyen mert közösen egymásnak gyűrűt veszünk :) abba van a pénz :) és valami jó kis ötletre lennék kiváncsi ^^ jah és olyat se nagyon mondjatok h adjak neki egy jó éjszakát..:D mert ezek már megvoltak:P (jah szeretjük az extrém dolgokat de nem kell feltétlen ilyet mondani):D inkább valami rafinált ^^ én gondoltam pl h főzök neki :P


esetleg valami olcsóbb dolgokat is mondhattok amit könnyű összehozni:) és nem kel nagy hely hozzá ^^ de lehet szabadtéri is :P ( bocsi hogy összezagyváltam:$ )


Előre is köszönöm a válaszokat,ötleteket:)

pussz:)

16/l


2010. aug. 17. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mint minden fiatal, egyből a mélyvizbe ugrik.


Egy gyűrű ráér, először alapozzátok meg a kapcsolatotokat, várjatok legalább 21-24-23 éves korodig a gyűrűvel. Ismerjétek ki egymást és nem kell elkapkodni semmmmmit!!!!!!!!!!!!!


1 év semmit nem jelent, az nem idő...

Persze a szerele16 éves vagy, még gyerek. A dolgod, hogy tanulj és ne azzal foglalkozz, amit általában felnőtt, érett emberek csinálnak (gyűrű), erre pénzt kidobni meg még feleslegs!!!!!!!!!!


Érdemes lenne higgadtan gondolkozni és egy kicsit előre látni is, mert nem biztos, hogy úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnéd.


Inkább főz neki valamit, vagy csinálj általad megmunkált kézimunkát. Biztos értékelni fogja.

2010. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

attol még adhatsz neki egy jo éjszakát:P

mondjuk valami program délután most igy nemtom mi aztán este egy olajos masszázs gyertyákkal rozsaszirmokkal (: és te mondjuk valami szexy ruhában masszirozod:P

2010. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

10.52!

a kotnyeles

megmondtam a gyűrű el van tervezve semmi közöd hozzá hogy mit és hogyan csinálok 16 évesen..istenem itt mindenki ANNYIRA bölcs B.azdmeg hogy beszarás..nem ez volt egyáltalán a kérdés inkább arra válaszolt ne turkálj a magánéletemben és ne adj tanácsokat arról amit már elterveztem..

KÖSZI SZÉPEN

2010. aug. 25. 12:58
 14/14 A kérdező kommentje:
11.03 köszönöm a válaszodat :) igazán jó ötlet :)
2010. aug. 25. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!