Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg? (lent ^^)

Figyelt kérdés

:) a Barátommal lassan 1 éve leszünk együtt és valami jó kis furfangos ötlet(ek)re lenne szükségem hogy mit vegyek,csináljak neki vagy esetleg hova vigyem :) a lényeg hogy ne valami nagyon drága dolog legyen mert közösen egymásnak gyűrűt veszünk :) abba van a pénz :) és valami jó kis ötletre lennék kiváncsi ^^ jah és olyat se nagyon mondjatok h adjak neki egy jó éjszakát..:D mert ezek már megvoltak:P (jah szeretjük az extrém dolgokat de nem kell feltétlen ilyet mondani):D inkább valami rafinált ^^ én gondoltam pl h főzök neki :P


esetleg valami olcsóbb dolgokat is mondhattok amit könnyű összehozni:) és nem kel nagy hely hozzá ^^ de lehet szabadtéri is :P ( bocsi hogy összezagyváltam:$ )


Előre is köszönöm a válaszokat,ötleteket:)

pussz:)

16/l


2010. aug. 17. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
szakíts vele, kvára megfog lepődni
2010. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szabadtéri szex.
2010. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16 évesen gyűrűt venni egymásnak nem valami jó, hamar szét fogtok menni, nekem 2 fiú vett már gyűrűt, mind a kettő rá 1-2 hétre szakított velem... Szóval evvel a gyűrűs dologgal várjatok ha tényleg szeretitek egymást!
2010. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jó ötlet főzz neki, szolgáld ki aztán egy gyertyás közös fűrdés hid el hogy brutii jó ötlet ;) (tapasztalat)
2010. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:58


és amugy meg attól hogy te igy jártál ő nem biztos hogy igy fog....én is már elvagyok jegyezve, 1 éve és nem mentünk szét...jah...boccs és én is 16 vagyok....

2010. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal :)
2010. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondd neki,h megcsaltad.Tuti meglepődik.
2010. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1-2 válaszolónak köszi a segítséget de nem kell

3dik válaszoló: igaza van a 4 dik válaszolónak fogadd meg a tanácsát :)

4dik válaszoló: köszönöm szépen :) remélem még nagyon sokáig boldogok lesztek (L) mi is nagyon szeretjük 1mást (L) és már minden megvan tervezve :P

2010. aug. 22. 10:34
 9/14 A kérdező kommentje:

bocs a 4dik az igazából az 5dik válaszolónak ment :)


a 4 dik válaszolónak köszönöm :P

2010. aug. 22. 10:35
 10/14 A kérdező kommentje:

6 dik válaszoló: kössz a tippet inkább kihagyom :D


7dik válaszoló: remélem téged ezzel lepnek meg majd egyszer :);) tuti jó lessz :P

2010. aug. 22. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!