Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki már régóta tetszik. De kb.1-2 éve nem is láttam, most megint nyár elején találkoztunk és most teljesen oda vagyok érte….

De a napokban kiderült, hogy van neki egy elég komoly kapcsolata (legalábbis szerintem ) 9 hónapja vannak együtt. A nő körülbelül olyan 40-45 között lehet, 3 gyerekkel, a pasi, aki tetszik pedig 34 éves, én 20 vagyok, tudom fiatal hozzá, de szerintem a kor még nem minden…

Nem szeretném, hogy szétmenjenek (miattam), de így mégis csak nekem rossz!

Nem értem mi tetszhetett meg neki a nőben, csinos meg minden, de nem úgy szokott lenni, hogy a 30 feletti pasiknak általában fiatalabb nők tetszenek?


2010. aug. 17. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem mindenképpen, ha komoly gondolkodású és családos nem hiszem, hogy érdeklik a fiatalabb nők.

Véleményem szerint ne csinálj semmit és próbálj korodbelivel ismerkedni :)

17/F

2010. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez van. Van akinek az idősebbek jönnek be. Mivel nem a saját gyerekei, nem a felesége, így nem olyan lehetetlen, hogy egyszer csak szétmennek. Szerintem te ne kavarj be nekik... Fiatal vagy, bulizz ismerkedj ilyesmi. Ha te is bejössz neki, majd lép, vagy ha szabad lesz akkor lesz lehetőséged neked is megtenni a lépéseket. Persze ha addig lesz valakid, és minden ok, nem áldoznám fel a helyedbe.
2010. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem közös gyerekük van, elvált a nő és úgy jöttek össze, ezért mertem/merek reménykedni...
2010. aug. 17. 12:48
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi a válaszokat :)

Azzal nincs baj eljárok bulizni, meg attól érdekelnek más pasik is, meg nem leszek ettől "depi", csak ő valahogy valamitől mégis jobban tetszik... ennyi :P

2010. aug. 17. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!