Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után visszajöhet még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után visszajöhet még?

Figyelt kérdés
Van rá példátok arra ha egy férfi szakít mert most szabadságra van szüksége hogy visszajön? Tudom hogy szeretett de sajnos sok súrlódásunk is volt, se veled se nélküle kapcsolat! Azt is érzem hogy besokalt! Mit gondoltok? Idő kérdése vagy felejtős? 2 hete még a arról írt mennyire szeret, de nem csak a levegőbe beszélt, egyfolytában bizonyított....tettem vmit ami nem tetszett neki, de nem 3. személy. Azóta távolodik! 1 hete szakítottunk.
2010. aug. 17. 11:51
 1/3 anonim válasza:
100%

"se veled se nélküle kapcsolat"

Visszajöhet, akár többször is, de a vége mindenképp ugyanaz, csak minél tovább nyújtjátok a kapcsolat haldoklását annál csúnyább lesz.

2010. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát én is ilyen hülye állapotban vagyok. Szakítottam barátnőmmel és most én reménykedek abban hogy visszajön-e :P
2010. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
hidd el jobb neked ha nem jön vissza!!!!!!!!!!
2010. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!