Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Mit javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A barátnőm szűz még, és 3 évvel fiatalabb nálam. Én még sosem voltam szűz lánnyal. Mit és hogyan csináljak, hogy kevésbé okozzak fájdalmat, és kellemes emlékei maradjanak? Ő 16, én 19.

Előre is köszönet!


2010. aug. 17. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetőleg olyan szexuális pozíciót válasszatok, ahol Te (a fiú) irányítod az egész aktus sebességét. A párod ne "felül legyen".
2010. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Óvatosan, nagyon finoman kezd az egészet, és ne is durvulj be.

Inkább neked legyen kicsit "lagymatagabb" érzés, és neki pedig felhők fölötti öröm.

Gyengéd érintések, megfelelő hangulat teremtés, (akár halk andalgó zene, gyertyák), és éreztesd vele hogy fontos vagy neki.

Figyelj a "jelekre" amit ad, ha nagyon fáj neki, vagy meggondolja magát, hagyjátok abba, és halasszátok el az egészet.

Te kibírod, Ő pedig még jobb embernek fog látni.

2010. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy éve én is ebben a helyzetben voltam,csak 1 evvel volt fiatalabb a csaj

az előjátékot húzd el nagyon és kényeztesd sokat,és mond h szereted h tudjon mindnél jobban feloldódni

20f

2010. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem az előzőek mindent elmondtak :))
2010. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm speciel utólag pont azt mondta , hogy jobb lett volna , ha nem "óvatoskodom" el a dolgot , hanem viszonylag gyorsan túlesik rajta .

Persze mint írták már nagyon fontos a hosszú előjáték .

2010. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Remélem emlékezetes lesz mindkettőnknek!
2010. aug. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!