Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Miért rágódok ezen állandóan?

Figyelt kérdés

Párszor randiztam egy csajjal és megkedveltem.Utolsó randin megengedte volna hogy megcsókoljam de kijött a herpeszem ezért nem tettem meg...

Szinte minden nap azon gondolkozok hogy találkozunk-e? és hogy minél előbb.És persze eszembe jut az is hogy talán ő már nem szeretne találkozni...

Miért vannak ilyen h.lye gondolataim?

Igazából azt mondogatom magamnak hogy úgyse lesz belőle semmi de valamiért mindig a következő randit várom.


2010. aug. 17. 06:55
 1/2 Mr.Májköl ***** válasza:
Először is hívd el valahova hogy találkozzatok, mert ha nem hívod őt akkor bizony életed végéig is várhatod a következő randit. Hogyha meg már nem szeret az kiderül akkor mikor elhívod újra, mert akkor nem megy el veled. Ezen így teljesen fölösleges rágódni, vannak más értelmes lányok is a világon.
2010. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem szerelmes vagy máris a csajba(: de jó lenne tudni mióta ismered meg h mennyit találkoztatok idáig.de sztem a csóknál mikor te nem akartad:S lehet h furán jött le neki.mindenképpen beszélj vele és találkozzatok. (sokszerencsét;) )
2010. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!