Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nem sovány pasik gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem sovány pasik gázok a fiatal lányok körében? (pl 60 as drék+sörhas) és ha van 1 kicsi melle is hozzá? (nemaza lógós hanem az a kicsi kiállo)

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, én meg erre azt mondom, hogy kifogást is könnyű keresni... Tudom milyen nehéz, én is diétázom, olyan családban ahol az anyukám orrba-szájba főzi a finomságokat, és személyes sértésnek veszi, ha nem falok fel mindent még aznap...

Ha közlöd velük, hogy problémát okoz a kinézeted, és szeretnél egészségesebben enni, akkor nem akarhatnak neked rosszat. Én is így intéztem el. És kifejezetten diétás dolgokat kell enni, elég ha kevesebbet eszel, nem zsírosat, cukrosat, liszteset, hanem főleg zöldséget, sovány husit, tejterméket. Így fogyni fogsz.

2010. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, 22:23-as voltam.
2010. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Sörhas, sörfing, sörcsöcs,

Vedelek mint egy hörcsög."

2010. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én párom sem egy vékony alkat, igen macis, pocakja is van, de igazából én élvezem, hogy "nagyobb" mint én. Értem ez alatt azt, hogy én sem vagyok az a törékeny nő, jól érzem magam mellette. Igaz nem bánnám ha picit kisebb lenne a poci, de nagyon szeretem őt és így is tökéletesnek látom :)


Egy Szerelmes Lány

2010. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!