Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nem sovány pasik gázok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem sovány pasik gázok a fiatal lányok körében? (pl 60 as drék+sörhas) és ha van 1 kicsi melle is hozzá? (nemaza lógós hanem az a kicsi kiállo)

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom is egy kicsit túlsúlyos. Neki sajnos lógnak is a mellei. Az én szememben nem gáz, hogy így néz ki. Csak sajnálom, mert tudom, hogy őt bánja. (Főleg a melle zavarja.) De tesz ellene, és ez tetszik. Már 30 kg-t leadott. És még nem állt meg. Bár minél többet fogy, a mellei annál jobban lógnak. De nem érdekel. Szeretem őt, ez a legfontosabb. Ő is elfogadja a hibáimat, én is elfogadom az övéit.
2010. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen, a fiatal lányok körében elég gáznak számítanak. :(
2010. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én 18 vok 180 magas és 105 kg

engem is a mellem zavar

de nekem nem is az zavar hogy van hanem hogy egyenes és láccik a polon

mintha csaj lennek(najo nem annyira)

ez am mitol lehet

am ez akk is igy volt mikor még sovany voltam (70 kg)

volt aki aztmondta hogy hormonproblema

lehetseges ez?

2010. aug. 16. 21:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, gázok. Miért nem sportolsz? Ha én lány létemre képes vagyok arra, hogy napi 2 órát szenvedjek az edzőteremben vagy akár otthon a tv előtt tornázva, hogy ne legyek löttyedt és lusta, akkor Te, mint férfi, miért nem vagy erre képes? Ne gyere a genetikával. Én személy szerint agybajt kapok a lusta, számítógép előtt ülős, lötyi pasiktól. Mentsen meg az ég az ilyenektől. (Bocs, ha kemény voltam)

20L

2010. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz! bár talán nem vagy mindenkinek a zsánere...nekem a magas nagydarab pasik bejönnek! úgyhogy nyugodtan lehetsz magabiztosabb, mert nem hinném h egyedül vagyok!!!
2010. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

21:41

képzeld 2 évet kikellett hagynom a sportbol lábserules miatt

azelott boxoltam amator szinten

magyar bajnok 3 is voltam 72 kg-s sulyban

utana leserult a labam és kikellett hagynom 2 évet

utana elkezdtem kempozni

de akk már 100 kg voltam

hiába gyurtam meg akarmi nem megy lejjebb

megérted ugye?

2010. aug. 16. 21:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Először diétázni kéne, nem, kérdező? Amúgy számomra taszító a löttyedt test, de biztos van olyan nő, akinek tetszik.


21L

2010. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

dietazni...

könnyü azt mondani

föleg 1 ilyen családban ahol ha nem eszel "nemdietas"kajat akkor már azt kérdezik

mivan buz i vagy?

...

2010. aug. 16. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekemis bejönnek az ilyen pasik.:)
2010. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

föleg 1 ilyen családban ahol ha nem eszel "nemdietas"kajat akkor már azt kérdezik

mivan buz i vagy?


Elég baj az. De ettől még Te ugyanúgy elkészíthetnéd magadnak a salátát, a sovány husit és állva a bunkó megjegyzéseket, kitartóan diétázhatnál.

2010. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!