Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác. Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Egyszerűen megőrülök érte! De lehet, hogy csak havernak akar? Vagy lehet nála esélyem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, ő 23. Körül belül egy hónapja ismerem, még egy barátnőm mutatott be neki. Aztán még aznap este sétáltunk, meg dumálgattunk, persze akkor 4-en voltunk.

Megbeszéltünk 2 napra rá egy randit. Tök jó volt:) Beszélgettünk nagyon sokat, kiismertük egymást, amennyire egy este alatt tudtuk. Aztán msn-en majdnem minden nap beszélünk. Leginkább este, akkor van hogy 8 tól hajnali 2-ig. Azóta kettesben nem, mindig csak négyesben találkozunk.Vagy hármasban. Az volt a ritkább mondjuk. A haverjával jött, és nem nagyon tudtunk kettesben beszélni.Msn-en sokszor megbeszéltünk már kettes talit, csak a család,vagy az enyém vagy az övé, miatt majdnem mindig lemondásra került. Ha meg mégis találkoztunk, akkor későn este, és hármasban.A legelső randin nem volt semmi, mármint csók, de beszéltünk róla, hogy nem jó egy lánnyal(és ugye fiúval se) az első randin összejönni, mert az szerintem is, meg szerinte nem egy hosszú távú kapcsolatnak ígérkezik akkor. Viszont, én mióta beszélek, és találkozok vele, egyre jobban azt érzem, hogy megbolondulok érte...Amikor nincs fent, vagy nem tudok vele beszélni, iszonyatosan hiányzik, és keresem a lehetőséget, hogy tudjunk találkozni. Ő is mindig bocsánatot kér, ha nem jön össze a tali, és mindig keresi mikor érne rám, de lehet hogy csak kibúvót keres? Néha msn-en is olyan más...általában kismillió hangulatjellel ír, és van, hogy egyet se rak...az nagyon fura szokott lenni...és félek, hogy csak nem mondja meg hogy nem akar tőlem semmit,csak barátnak.Szerintetek lehet nála kapcsolatra esélyem? Előre is köszi!


2010. aug. 16. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sima ügy,kérdezd meg tőle,hogy ő mit gondolna a továbbiakban stb. nem olyan nehéz ez :-)
2010. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ezt nem msn-en szeretném...

Személyesen, kettesben!

De, soha nem jön össze:(

2010. aug. 16. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem,akkor meg próbálkozz mindennap hátha összejön úgy.
2010. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt csinálom:D

Már lehet az idegeire megyek:D

2010. aug. 16. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
fiuvagyok énis csak 2évvel fiatalabb. van mikor a barátnömmár az idegeimre megy és akkor csak ijen rövid szavakat használtam hogy ja meg nem meg mertcsak meg satő.. nem szmájliztam meg semmi... elváltak utjaink :) dekésöbb rájöttem h senkisem tökéletes és ijen miatt nemdobhatok másfél éves kapcsolatot főleg h rájöttem semmit nemérek nélküle... tehát sztem leakar rázni.. deazért sok sikert!
2010. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!