Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök érte, hogy nyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök érte, hogy nyerjem vissza a bizalmát? (lent)

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel az esküvő előtt szakítottuk, valahogy már nem működött a dolog, de lehet csak a felelősségtől ijedtünk meg. Én sokáig kértem, hogy kezdjük újra, de nem akarta, aztán mikor nekem új párom lett, ő kért, hogy kezdjük újra, és találkozzunk. Először igent mondtam a találkára, aztán lemondtam, mert féltem, hogy nem gondolta komolyan. Utána egy héttel szakítottam a másik sráccal (bár semmi nem volt vele, még csók sem, mert nekem nem ment). De az exvőlegényem már hallani sem akar rólam...tegnap msnen azt mondta, mindennek vége, viszont ma mikor írtam neki, ő kérdezte hogy mi van velem, és akart beszélgetni. Vissza akarom szerezni a bizalmát, de tudom ezek után nehéz lesz...Érzem, hogy szeret, de nem tudom rávenni, hogy találkozzon velem...
2010. aug. 16. 20:26
 1/1 CukrosVirsli ***** válasza:

hmmmm. MIkor "öszejöttél a másik csávoval" tudta a a volt völegényed??? lehet féltékeny,vagy baszta a csörét:D

háát nehéz eset, de ha beszélgetsz vele sokat,sokszor, és ha tényleg még mindig szeret,akkor jobb lesszz a dolog és egyszerübb,Idővel. Gondolom:D

Néha msn en vagy sms be irj szépeket aminek Tudod h örülne és akkor látja h te még mindig akarod.De Sokminden rajta is mulik. hááát sok sikert (y)

2010. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!