Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha macsós egy csávó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha macsós egy csávó?

Figyelt kérdés

Emlékszem régebben kis nyeszlett tini srác voltam olyan kis magamnak való mulya kölyök. Idővel elegem lett és elkezdtem gyúrni, 2 éve meg gondolni sem mertem hogy ennyire kepés leszek fejlődni de ennek az egésznek meg az a hátulütője hogy nincs egy komoly kapcsolatom se. Egy kicsit nőt az Önbizalmam és bátrabban merek csajozni de a kinézetemnek köszönhetően valahogy szeretőnek , pasinak mindig jobb voltam mint egy komoly kapcsolatban, sőt azt is mondhatom eddig meg egy komolyabb kapcsolatom sem volt,bar bátran pórbálok közeledni a lányokhoz érzelmileg is nem vesznek komolyan.

Nem mondom félre értés ne ese'k 19 evés vagyok bejön ez a változatos élet de elgondolkodtam hogy majd olyan 25 evésen szeretnek magamnak egy komoly barátnőt addigra min ke'nne változtatni? 16-17 evésen nagyon romantikus típus voltam és meg mindig az vagyok eze'rt hiányzik egy komolyabb kapcsolat,a szexhez is nagyon jól megtudom hozni a hangulatot de barmit teszek nem maradnak meg mellemet és mar unom azokat a csajokat is akik jó pofiznak , akikek meg úgy gondolom érdemes lenne "járni"

azok komolytalannak néznek és nem figyelnek rám arra gondolnak hogy csak le akarom őket fektetni.


2010. aug. 16. 18:38
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Csak nyugodtan :-))
2010. aug. 16. 20:26
 32/39 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha megnyugtat, én is ebben a cipőben vagyok, de sztem bennünk is van a hiba, mert nem igazán becsülünk meg senkit, meg úgyis lesz jobb, meg másik. Sok kis nyomorék meg mindenkit megbecsül. Amúgy én nem macis vagyok, hanem inkább kigyúrt, de sztem te is erre gondoltál, csak nem akartad leírni.
2010. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
jaa, visszaolvastam, és a macsóst, mackósnak olvastam -.-
2010. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
:-))
2010. aug. 17. 14:46
 35/39 anonim válasza:

Az a bajod hogy izom meg önérzet meg egó az van de agy nincs és ezt a csjok megérzik!

Looser vagy tesó!

22/f

2010. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
egyik barátomat azért dobta a csaja mert hogy nem macsos :D:DD
2010. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy looser vagy, de biztos van valami hiba, talán javítanod kéne a személyiségedet..a stílusodat, beszélgess sokat lányokkal..
2010. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Azoknak,akikkel úgy gondolod "érdemes lenne járni",adj időt és esélyt arra,h megismerhessenek téged. Bizonyítsd be,h a látszat csal,és nem csak kihasználni akarod a lányokat.

Így ismeretlenül nehéz megmondani,h mi az,ami akadályoz abban,h komoly kapcsolatot alakíthass ki egy lánnyal...

Lehet,h a túl nagy "bátorságod" miatt nem vesznek komolyan?!?

Sztem megkérdezhetnéd pár lány ismerősödet,h ők hogy látnak téged,és min változtathatnál annak érdekében,h komolyan vegyenek. :)

19/L

2010. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kigyúrtságod lenne az oka annak, hogy a lányok nem akarnak veled tartós kapcsolatot. A legtöbb nő normális kapcsolatot szeretne, és nem "összejárogatást." Más lehet itt a probléma. Ha a kinézeted "macsós" is, a viselkedésed ne legyen az! Nem sokan szeretik a beképzelt, bunkó, hímsoviniszta alakokat - nem feltételezem, hogy az lennél, ne érts félre, de gondolkozz el, hogyan viselkedsz a lányokkal! Elég kedves vagy-e, figyelsz-e rá, vagy csak Te lököd a sódert- ilyesmikre gondolok. De az is lehet, hogy nem megfelelő nőkkel próbálkozol. Sok lány szereti, ha egy fiú sportos, én nem hiszem el, hogy ez akadálya lenne annak, hogy komoly kapcsolatban gondolkozzanak Veled.
2010. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!