Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha macsós egy csávó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha macsós egy csávó?

Figyelt kérdés

Emlékszem régebben kis nyeszlett tini srác voltam olyan kis magamnak való mulya kölyök. Idővel elegem lett és elkezdtem gyúrni, 2 éve meg gondolni sem mertem hogy ennyire kepés leszek fejlődni de ennek az egésznek meg az a hátulütője hogy nincs egy komoly kapcsolatom se. Egy kicsit nőt az Önbizalmam és bátrabban merek csajozni de a kinézetemnek köszönhetően valahogy szeretőnek , pasinak mindig jobb voltam mint egy komoly kapcsolatban, sőt azt is mondhatom eddig meg egy komolyabb kapcsolatom sem volt,bar bátran pórbálok közeledni a lányokhoz érzelmileg is nem vesznek komolyan.

Nem mondom félre értés ne ese'k 19 evés vagyok bejön ez a változatos élet de elgondolkodtam hogy majd olyan 25 evésen szeretnek magamnak egy komoly barátnőt addigra min ke'nne változtatni? 16-17 evésen nagyon romantikus típus voltam és meg mindig az vagyok eze'rt hiányzik egy komolyabb kapcsolat,a szexhez is nagyon jól megtudom hozni a hangulatot de barmit teszek nem maradnak meg mellemet és mar unom azokat a csajokat is akik jó pofiznak , akikek meg úgy gondolom érdemes lenne "járni"

azok komolytalannak néznek és nem figyelnek rám arra gondolnak hogy csak le akarom őket fektetni.


2010. aug. 16. 18:38
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
jah jó örülök s igazad van de az is ga'z hogy azok a csajok akiknek van önbizalma , sem tudnak megmaradni akármilyen pasi mellet , igyvan ?
2010. aug. 16. 19:13
 12/39 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, hogy ki mellett lehet megmaradni. De szerintem a hasonló stílusú emberek jobban kijönnek, mint a különbözőek.

Persze akinek nagy az egója, ritkán marad meg olyan pasival akinek semmi önbizalma...

2010. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

100% én belédszerettem!

milyen idős vagy?

2010. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
:-)) 19
2010. aug. 16. 19:23
 15/39 anonim ***** válasza:
nem te, hanem a 19:22 es válaszoló
2010. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
de írtam is vagy lehet nem engem kérdeztek ... :-))
2010. aug. 16. 19:25
 17/39 A kérdező kommentje:
fail
2010. aug. 16. 19:26
 18/39 anonim ***** válasza:
:D Én 21 vagyok!
2010. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
ennyi volta a nagy love?
2010. aug. 16. 19:44
 20/39 anonim ***** válasza:
:D:D:D Biztos nincs önbizalma :D:D:D
2010. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!