Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha macsós egy csávó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha macsós egy csávó?

Figyelt kérdés

Emlékszem régebben kis nyeszlett tini srác voltam olyan kis magamnak való mulya kölyök. Idővel elegem lett és elkezdtem gyúrni, 2 éve meg gondolni sem mertem hogy ennyire kepés leszek fejlődni de ennek az egésznek meg az a hátulütője hogy nincs egy komoly kapcsolatom se. Egy kicsit nőt az Önbizalmam és bátrabban merek csajozni de a kinézetemnek köszönhetően valahogy szeretőnek , pasinak mindig jobb voltam mint egy komoly kapcsolatban, sőt azt is mondhatom eddig meg egy komolyabb kapcsolatom sem volt,bar bátran pórbálok közeledni a lányokhoz érzelmileg is nem vesznek komolyan.

Nem mondom félre értés ne ese'k 19 evés vagyok bejön ez a változatos élet de elgondolkodtam hogy majd olyan 25 evésen szeretnek magamnak egy komoly barátnőt addigra min ke'nne változtatni? 16-17 evésen nagyon romantikus típus voltam és meg mindig az vagyok eze'rt hiányzik egy komolyabb kapcsolat,a szexhez is nagyon jól megtudom hozni a hangulatot de barmit teszek nem maradnak meg mellemet és mar unom azokat a csajokat is akik jó pofiznak , akikek meg úgy gondolom érdemes lenne "járni"

azok komolytalannak néznek és nem figyelnek rám arra gondolnak hogy csak le akarom őket fektetni.


2010. aug. 16. 18:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
bássz meg a 15 soroddal, a biokémia tételem is ennyi....
2010. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
sry ha egy kicsit hosszú lett de akinek van türelme az elolvassa xD
2010. aug. 16. 18:42
 3/39 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig macsós pasit kerestem, de sose találtam...Tudod, a baj nem azzal van, aki macsós, hanem azzal, aki tutyimutyi. Egy pasi igenis legyen férfias, legyen macsós! :)
2010. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a gond hogy tutyimutyi vagyok önbizalmam mar van de valahogy nem vesszek komolyan , és gondolom a macsosag miatt van így.
2010. aug. 16. 18:48
 5/39 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a kevés önbizalommal rendelkező lányok félnek a macsóktól, azok nem veszik komolyan őket. De akinek van önbizalma, azzal nincs gond. Csak olyat kell keresni! :)
2010. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
18:55 ezt ki tudnád fejteni? elég érdekes gondolatnak tűnik. azt mondod, hogy a az igazi "jerk"ökre a beképzelt picsäk buknak csak, a többi meg csak fél? de azért ők is megbäszajtanák megukat, nem?
2010. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy értem, hogy ha egy vagány macsó pasi komoly kapcsolatot keres, akkor egy kis szende lánnyal nem fog boldogulni,mert az mindig attól félne, hogy elhagyja, hogy nem elég jó neki. Viszont olyan nővel, akinek van önbizalma, aki szintén vagány, azzal esélyesebb a kapcsolat, hiszen az olyan nő hisz magában, hisz abban, hogy szerethetik. Aki viszont magát sem szereti, nem fogja elhinni soha, hogy egy nagy macsó szereti. Szerintem...
2010. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
egyetértek de szeretnem hallani csajok véleményét is éröl .
2010. aug. 16. 19:06
 9/39 A kérdező kommentje:
erről*
2010. aug. 16. 19:06
 10/39 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok! :D
2010. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!