Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tudna segíteni nekem? Pls...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomííííí kérdése:

Ki tudna segíteni nekem? Pls irjatok. Szeretem azt a lányt

Figyelt kérdés
Sziasztok..egy átlagos srác vagyok..de van egy lány aki nagyon tetszik nekem ! csak 1 baj van az egésszel ..hogy ő a legjobb lány barátom mindennap beszélgetünk! és nemtudom h mit csináljak!! lécci segitsetek !
2010. aug. 16. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
célozgass óvatosan az érzéseidre,hátha ö is azt érzi.Ha a barátod,akkor nagyon jol ismered,és rá fogsz jönni,hogy ö akarná ezt vagy sem.
2010. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mosd meg a fogad, mosoly a szájra, szedd össze magad, és finoman adagold be neki, nehogy megijedjen előszörre!
2010. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dugd meg!
2010. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg jó bárátok vagytok akkor letudod venni a beszédéböl/cselekedeteidböl hogy érez e valamit irántad... ha nemakkor csak óvatosan
2010. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
próbálkozz be nála.ha igazán jól ismered,tudod hogy viszonozza-e.sok szerencsét.de arra számítsatok,bármi is történik olyan jó barátok mint most,nem lesztek utána
2010. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hívd el, hogy találkozzatok, és dícsérd meg a külsejét, célozgass neki, és ha látod hogy örül a bókoknak, a találka végén öleld meg, és csókold meg, és majd meglátod a reakcióját, vesztenivalód nincs, 1 próbát megér:D sok sikert! egyébként hány évesek vagytok?
2010. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
heló!azt a " dugd meg " kommenete ****** *** .. amm 15 :D..de amm a kor nemszámit :D ..mért TI ???
2010. aug. 16. 20:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja amugy köszi mindenkinek ! megprobálok mindent.. köszi a tanácsokat de irjatok még ! :D pls
2010. aug. 16. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem a kort, mert ha pl nemtom 12 akkor ink ne csókolózzatok, de ha 15 akkor már oks:D és egy iskolába is jártok? szóval lesz esély hogy találkozzatok amikor elkezdődik az iskola akkor is? mert ha pl nem is egy városba, meg messze, akkor kevesebb lehet az esély a találkozásra, főleg suli időbe, mikor beszélsz majd vele? írj majd hogy sikerült-e összejönnetek!! kiváncsian várom
2010. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szía köszi megint..hát .. eddig 1 suliba jártunk de most viszont más suliba mentünk!..közel lakik 2 utca :D.. majd elhívom valahova .
2010. aug. 16. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!