Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mostmár nem értem. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mostmár nem értem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet hogy volt egy fél éves kapcsolatom egy lánnyak, amiközben ő kb 4 hónap után megcsalt, megbocsáltottam neki, viszont rá két hónapra szakított velem. úgy volt hogy újrakezdjük, aztán úgy döntött hogy inkább mégse. telt a nyár és meghívtam moziba, csakhogy a mozizás előtt egy nappal derült ki hogy pasija van, aztán mégis elmentünk, igazándiból egy ölelésen kívül semmi sem történt. aztán jött a következő tanév és olyan október környékén beszéltünk újra, elhívott szemüveget nézni neki, elmentem vele, aztán decebmerben volt egy sulibuli, arra elhívtam, eljött de a koli miatt vissza kellett mennie. aztán december közepén küldött egy sms-t hogyha el szeretnék menni vele és a családjával egy egynapos kirándulásra akkor beszéljünk mindenféle képpen, jó ezt megbeszéltem az őseimmel és elmentem velük. nos azon a napon jöttünk össze újra telt múlt az idő, már megvolt az első évfordulónk, és utána nyáron egyre többet veszekedtünk, én az újrakezdés óta jó hónaponként legalább egyszer nagyon rosszat szoktam álmodni, hogy újra megcsal és azt élvezni is fogja, ezeket az álmokat el is meséltem neki mindig, (persze a jókat is elmondtam neki), és rájöttem hogy én még mindig nem bocsáltottam meg teljesen azt hogy megcsalt, ezt meg is beszéltük, viszont alig tudtam benne megbízni újrakezdés óta, ezt is megbeszéltük, és utána éreztem hogy egyre jobban meg tudok benne bízni. de annyi a bökkenő hogy volt egy egy hetes balhénk, amit végülis kompromisszum kötéssel fejeztük be és békültünk ki, kibékülés előtt pedig elkezdtünk beszélni arról hogy majdha úgy lesz akkor megtörténhetne az első együttlét, a kibékülés után meg azt mondta hogy hogyha nagyon szeretném akkor lefeküdhetnénk. ezután volt egy újabb rossz álmom, és reggel elkezdtem gondolkodni hogy "akkor most csak azért akar lefeküdni velem hogy majd amikor akar mással is le tudjon gond nélkül?", és én barom ezt megkérdeztem tőle, ettől eléggé kiborult... és most annyira haragszik rám hogy tegnap sem vette fel a telefont pedig jópárszor hívtam, amikor meg beszélünk is akkor is nagyon semleges, és hallatszik a hangján hogy haragszik. írt a huga msnen hogy haragszik és ez a egyébként nem tudja oylan hamar túltenni magát a dolgokon és hogy nagyon sokat sír. de nem tudom megértetni vele(barátnőmmel) hogy sokkal jobban megbízok benen mint eddig. és addig csűri csavarja a mondatait hogy végül ami egyébként nem lenne igaz, a csavarás után mégis igazat kell neki adjak. ezt nem értem, azaz tudom hogy nem bízok benne annyira mint az egész legelején, de ha nem is akar velem beszélni akkor hogy béküljünk ki? mit tegyek????

bocsánat,hogy ilyen hosszú és eléggé kacifántos lett, de így ez amit leírtam még mindig a legérthetőbb, mint ami egyébként van...

jah és mindkettem már elmúltunk 17 évesek


2010. aug. 16. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég ostoba barátnőd van már bocs. megcsalt és még neki áll feljebb? te meg kibékültél vele. keress más csajt, megérdemled hogy boldog legyél egy kedves lánnyal nem egy ilyen buta rin.gyóval. még ő van besértődve, hihetetlen.

L19

2010. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :)

hát a szüleim is és a barátaim is ezt mondták, viszont tegnap este még tovább mondta a magáét úgyhogy túlestem egy mozgalmas (forgolódós) éjszakán és én is erre jutottam :S :(

2010. aug. 17. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj kedves kérdező elmondok neked egy nagy bölcsességet amit véss be az agyacskádba de nagyon! Ha egy kapcsolatban valamelyik fél félrelép, akkor hiába bocsátasz meg neki és próbálsz bízni benne ugyis megteszi megint valamikor! Lehet most szó pasiról nőről, mindegy! Aki egyszer megtette megteszi megint!Az meg csak hab a tortán hoyg ő van felháborodva! Keress egy rendes lányt és felejsd el ezt a kis "csitrit" ... már bocsánat a kifejezésért hiszen a barátnődről van szó, de így van! remélem tudtam segíteni!
2010. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16:51-esnél a pont, és szerintem jogosan borulhatnál ki, és mondhatnád meg neki a véleményed. komolytalan a csaj, majd benő a feje lágya. "akkor most csak azért akar lefeküdni velem hogy majd amikor akar mással is le tudjon gond nélkül?" ez a mondat volt nekem a legigazabb. vigyázz a csajjal, ha biztosan vele akarsz maradni. 17 évesen lehetne már esze, hogy ne marjon bele abba, aki odaadná érte az életét is... hülye ez a lány :D
2010. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!