Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár ezt nem értem, mi van...

Mostmár ezt nem értem, mi van ilyenkor? Az őrület határán állok!

Figyelt kérdés
A havi menszeszem nem úgy jött meg ahogy kell, nagyon lightos, és előtte pár napig csak rózsaszínű folyásom volt. Előző hónapban ugyan ez volt. Azt hittem baba van a dologban. 3 napja iszonyú hányingerem van szédülök, állandóan pisilni járok ég a gyomrom, a szaglásom meg mint a vadászkutyáé, a melleim majd el durrannak, és az állandó alvás meg már nem normális szerintem. Az orvos azt mondta csináljak tesztet, ha pozitív menjek hozzá. Ha nem akkor várjunk. De mire? Csatolnám a hőgörbém, hátha valaki okosabb lesz, és tud valamit mondani. (Egyébként még szoptatok.)Köszönöm a válaszokat előre is. [link]
2010. máj. 31. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem baba!együtlét után 5 nappal megemelkedett a hőd-begyazódás-és ez okozhat pici vérzést.azóta fenn van a hőd-zért gondolok babára
2010. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pár nap múlva tesztelj újra,ez egy kicsit korán volt.ha a vérzésnél volt a beágyazódás...
2010. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. És hány napot kellene várnom még szerinted?
2010. máj. 31. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a te cipődbe járok cs azzal a különbséggel h nekem nincs még babám,nem tudják a bajomat és tán nem vagyok terhes,holnap mék 4x UH-ra hátha mégis van valami...remélem babás leszel...!
2010. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!