Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy minden újra jó legyen köztünk, hogy ő is akarja?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult az egész helyzet. Úgy indult a kapcsolatunk, mint a filmekben, sőt, olyan volt végig. Hatalmas szerelem - ahhoz hasonlítanám, amiről írnak a nagy drámaírók -, minden megvolt, minden tökéletes volt. Kivéve azt, hogy barátnője volt közben, szóval én második voltam csak végig. Tudom, tudom, kíméljenek azok, akik ítélkezni szeretnének csak, mert abból kaptam eleget, tudom, hogy helytelen így kapcsolatot létesíteni akárkivel, de most tényleg kis segítségre lenne szükségem. Na de, lépjünk tovább.. Aztán úgy adta az élet, hogy külföldre kellett mennie munkaügyben pár hónapra, természetesen a barátnője vele tartott. Együtt maradtunk, pedig ő javasolta, hogy ne. De ő is akarta, én is, csak azt akarta elkerülni, hogy szenvedjen akármelyikünk. Együtt maradtunk, húztuk-nyúztuk, ment valahogy, de felütötte az orrát a féltékenység részéről, mindennapos veszekedések, ordibálások, tiltogatások, mindennapossá vált az, hogy lehordott, megalázott, nagyon tönkrementem lelkileg, de szerettem, maradtam. Aztán elhagyott, mert úgy gondolta, hogy én már nem úgy állok az egészhez ahogy kellene. Mert nem ültem minden nap otthon, mint egy két gyerekes családanya, hanem kijártam rendszeresen, míg ő dolgozott és együtt élt a barátnőjével külföldön. Csúnyán váltunk el, mármint csúnyán vált el ő tőlem. Megszokta, hogy én kérlelem őt, amit akkor nem tettem, így nem is beszéltünk többet, egy ideig. Nagyon magam alatt voltam, minden elképzelhető dolgot megpróbáltam, hogy felejtsek.. buli, könnyűdrogok, pia, aztán kis idő elteltével valakivel összeálltam, hogy hátha ő majd elfelejteti velem. Hatalmas butaság volt, nem is ment, nem érdekelt a pali, én sem őt különösebben, de azért előadtam, próbáltam, hátha valami kialakul, hogy túl tudjam tenni magam rajta. De nem történt semmi. Ugyanúgy ki voltam akadva miatta nap mint nap, ugyanúgy csak ő járt a fejemben. Aztán hazajött, barátnőstől. Megfogadta, hogy soha többé nem áll szóba velem. De mégis sor került rá, ahogy arra is, hogy újra együtt legyünk, én már azelőtt meg is szakítottam minden kapcsolatot a másik pasival. Azonban elkövettem azt a hibát is, hogy azt mondtam, nem voltam senkivel utána, és amikor a fülébe jutott dolog, letagadtam, hazudtam róla, majd végül csak bevallottam, már beszélt a pasival is. Itt az én szavam már semmit nem ért, ami teljes mértékben érthető is. Tudom, hogy hiba volt hazudni, de nem akartam egy jelentéktelen affér miatt megbántani őt, mert tényleg ő volt az egyedüli, akit igazán szerettem, aki azt akartam, hogy mindig az életem része legyen. Azzal viszont nem számoltam, hogy őszinteséggel talán többre mentem volna. Most ott tartunk, hogy nem igazán akar velem lenni. Nagyon elrontottam a dolgokat.. és azt mondta, már ha nem lenne senkije sem kellenék neki. Még mindig nagyon szeret, tudom, érzem is, mondta is. Mondtam neki, hogy helyrehozok mindent, csak hagyja.. azt mondta sok sikert, nem hagy el, mert tényleg szeret, hagyja, hogy próbáljam helyrehozni, ennyit tud tenni, de ezt nála nem lehet és már nem is nagyon akarja. Tényleg akármit megtennék, hogy újra működjön, hogy újra bízzon bennem. De előbb azt kellene elérnem, hogy ő is akarja ugyanezt, legalább egy kicsit, hogy legyen egy kis remény. Kíméljenek meg azok, akiknek szándékukban sem áll a kérdést kielégítő választ/tanácsot adni, vagy épp ítélkeznének fölöttem esetleg, nincs értelme egymás idejét pazarolni, persze nem gond, meg szívesen el is olvasom ha netán beleütközök pár ilyen hozzászólásba, ami valamiért úgy érzem elkerülhetetlen, de akármit csináltam, én is tudom mi helyes és mi nem, tényleg jó szándékkal fordulok hozzátok, és talán azért is, mert kétségbe vagyok esve és nem tudom hogyan tovább.. előre is köszi!:)

2021. febr. 7. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömören a kérdésedre a válasz az, hogy sehogy.
2021. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat és okoskodás nélkül mondom, hogy legyen már benned egy kis önértékelés és ne fuss olyan után aki csak játszadozik veled. Te sem gondolhatod komolyan, hogy szerelmes beléd, tündérmesébe illő a szerelmetek, de közben van barátnője akit esze ágában sincs elhagyni, közösen költöztek külföldre és még azóta is együtt vannak.

Lépj tovább. Ennek jó vége nem lesz.

Örök második leszel, ezzel pedig ne elégedj meg! Szedd össze magad és ne legyél kutya.

2021. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Angel3000 ***** válasza:
21%
Kedves kérdezô! Sajnàlatos, hogy igy történt! Nem csak Te vagy a hibàs, habem a pasi is! Miért nem vàgtàl neki vissza, hogy ô semmivel se jobb nàllad! Mond meg neki, hogy megbàntad màr ezerszer, és csak ôt szereted, de ha nem akar màr többet bellöled, akkor most mondja meg a szemedbe.
2021. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neki vegig noje volt, egyszerre ket csajjal szexelt, csalt mindkettotoket, de teged tobbet nem akar latni, miutan szakitas utan lett valakid, hat beszarszXDDD
2021. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a hatalmas szerelem csak benned van meg.

Én el tudom fogadni, ha egy férfi nem tud válni, mert gyerekei vannak. Gyerekes férfi csak vesztes lehet egy ilyen szituációban és a gyerekek elvesztése túl nagy ár.

Az, hogy semmi nem köti ahhoz a nőhöz, mégis vele van, azt jelenti, hogy közel sem ugyanazt érzitek egymás iránt.

Nézd, nemrég olvastam Plexiről, aki huszonévekig volt szerelmes Fenyő Miklósba. Nyilván az elején még bevette, hogy a pasi a gyerekek miatt nem tud elválni, elfogadta, hogy első a család...Gondolom ezzel álltatta magát egész kapcsolatuk alatt. Aztán meghalt a Fenyő Miklós felesége, gyerekek már rég nagyok. És ekkor szembesült azzal, hogy Fenyőnek még így sem kell, hogy elhárult az akadály. Akkor értette meg, hogy a nagy szerelem, amit érzett, igazából egyoldalú volt. És belevetette magát a Dunába 51 évesen.


Nem ítélkezésből írom, nem véletlen olvasgatok ilyeneket, én is foglalt férfit szeretek, de neki legalább gyerekei vannak.


Próbálj meg szembesülni azzal, hogy te csak egy másodlagos háremhölgy vagy, változatosságnak megfelelsz, de nem kellesz neki igazán.

Nem rontottál el semmit, nem szeret téged és soha nem is szeretett.

2021. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Ez a csávesz egy gyökér. Ordas nagy gyökér. Te, kérdező, soha többé ne állj vele szóba. Erre a saját érdekedben szeretnélek megkérni. Ha mégis megkeres, nyugodtan küldd el a kismalac farkára lekvárangyalt csinálni.

Annyi rendes srác van a világon, aki meg fog becsülni téged! Nem kell, és nem szabad magad megalázni egy ilyen nyomornegyed előtt! Fel a fejjel, jön majd aki szeretni fog, és akit bátran szerethetsz. :))) De ezt a f*szk*lapot tedd oda, ahová való. A szemétbe.

Nem te vagy a rossz csak azért, mert egy ilyen ganajtúró ilyet állít rólad, meg hazavágta az önbizalmad. Más is beleesett már ilyesmibe. No para csajszi! Kicsit tedd magadban helyre a dolgokat, és irány ismerkedni!

2021. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kemény, hogy ilyen emberek után futnak szó szerint a nők, mint amilyen után a kérdező is.
2021. febr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

6-os, de a kérdező azért szerelmes bele, mert olyan, amilyen.

"Ha mégis megkeres, nyugodtan küldd el a kismalac farkára lekvárangyalt csinálni."

Pont ez a probléma, hogy nem keresi. Erről szól a kérdés. Inkább próbálj segíteni a kérdezőn, mert most jó szándékkal fordult hozzánk.

2021. febr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom erre nehéz bármit is írni, mert ez olyan szitu mint a drogelvonásvan szenvedőé. Neki csak a drog beszerzése lenne a megoldás, nekem pedig tanácsadóként az, ha az illető leszokna a drgoról.


Bárki aki elolvassa a történeted, az 1x biztos lefejelte az asztalt, ha más nem lélekben, mert ez egy akkora káosz, hogy már a tiniromantikus dráma műfajban bestseller lehetne. Ilyet izzadni szoktak az írónők a hormontúltengéses süldő lányoknak (és utálom is a megalkúvó lelküket ezért).


Csak a meglátásomat tudom leírni ezzel kapcsolatban. Ebben a történetben te elve a vesztes oldalra pozicionáltad magad. Ha lehetne menteni bármit is, akkor sem lesz soha happy end ennek a vége. De ahhoz már a kapcsolatot is úgy kellett volna indítani, ami nem történt meg. Soha nem voltál első, és soha nem is voltál annyira fontos.

Vár neked is inkább az érzés számít inkább, mint az ember maga. Mert ha tényleg a fiút szeretnéd, akkor elve máshogy alakítod az egészet.

Amit a történetben én hiányolok, az a tisztelet. Magad íránt, a párod írányodba. Rossz olvasni, hogy valaki ennyire beéri csak a szerelem érzésével, és neki ennyi elég is. Nem akarod, hogy viszont szeressenek, hogy nőnek tekintsenek, neadj' még barátnőnek is!

Ahhoz, hogy bármi változzon az életedben pozitív írányba, ahhoz el kell kezdened magad tisztelni. Majd elvárni mástól is ezt a tiszteletet. És persze rá is szolgálni.

Nekem volt egy olyan exem, aki előttem csalta orrba-szájba az exeit, és utánam is visszatért ehhez a jó szokásához. De, velem sosem merte megtenni, amíg együtt voltunk addig velem volt egyedül. És mindez azért történhetet meg, mert már elve úgy indítottunk, hogy nyertes pozicióban voltam. Mindig elvártam a tiszteletet a másik felemtől és magam is tartottam a páromat annyira, hogy tisztelettel bánjak vele. Megvannak egy kapcsolat határai, nemcsak a szerelem számít egyedül, mert az önmagában annyi, mintha egy házból csak a falakat húznánk fel. Aztán lakjál víz/villany/fűtés és tető nélkül bárhol is!


Ahogy te állsz magadhoz, úgy fognak hozzád is. Te nagyon alacsonyra raktad magad, ezért vagy a kidobható kategióra. Neked még egy hazugságot sem néznek el!


Ezt az egészet már a megismerkedéskor elrontottad, mert olyan feltételekkel vállalatad ezt a szerelmet, ahol eldobható élvezeti cikké tettedmagad. Sajnálom a történteket, mert jó dolog amikor az ember szerelemes, de neked meg kell tanulnod azt, hogy önbecsülés nélkül, mindig a vesztes oldalra fogsz kerülni.

2021. febr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell jóvá tenni, megalázkodni, magyarázkodni.

Igazából neki sem. Ő bámit csinálhat? Nem vagy te a tulajdona. Ne függj ennyire tőle.Sőt talán az volna a legszerencsésebb,ha szóba sem állnál vele többet. Elszarod a legszebb éveidet és sose fogsz kelleni neki. Sem akkor ha párja van,sem akkor ha szakítanak. A te szereped addig tart míg ő akarja. Állj a sarkadra és ne hagyd hogy tönkre tegyen. Szakíts meg vele minden kapcsolatot.

2021. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!