Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen? Vagy ez már a vég köztünk?

Figyelt kérdés
2018 télén kezdődött tetszeni egy srác. Barátok lettünk amit nem gondoltam volna. Teljesem beleszerettem. Tél végén rám írt, érez valamit de nem jöttünk össze. Onnantól is jóban voltunk, legjobb barátok. Nyár elején szerelmet vallottam, elutasított. Pár napra bevallta hogy tetszem neki. Össze jöttünk meg minden. Ez nyár utolsó napjáig tartott. Nem rég tudtam meg hogy nyáron egyszer kétszer megcsalt. A suli első napján csak őt tudtam figyelni. Körülbelül 2-3 hónapon keresztül flegmáskodott, megbántott, előttem csajozott stb. Kiszerettem belőle. De decemberben rám írt tetszem neki. Én ezt nem viszonoztam, de újra eszembe jutottak a régi szép emlékek, és hát újra tetszett nekem. Nagyon örültem ennek, de januárban vége lett. Egyik barátnőm mondta hogy a megbántást, flegmáskodást adjam vissza neki. Ekkor konfliktus lett köztünk. Azóta nem nagyon bír, viszont én igen. Össze jött a legjobb barátnőmmel, de végeztek. Egyik nap megtudtam ki tetszik neki.. Szerintetek hogyan érjem el hogy belém szeressen? Vagy inkább jobb lenne elengednem? És ha igen hogyan, mert többször próbáltam de nem ment?
2020. ápr. 21. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Hazudott, ha te ilyen érző lélek vagy játszott az érzéseiddel és igaziból nem szeretett, mert egyszer elutasított.
2020. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, nem ő az igazi, te jobbat érdemelsz!
2020. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Megcsalt? Akkor mit akarsz még tőle? Szerintem ne akard hogy ez megint bekövetkezzen.

Engedd el! Lehet hogy nehéz, de ezek után együtt lenni vele még nehezebb lesz mint hinnéd.

2020. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megcsalt, rosszul bánt veled, összejött a legjobb barátnőddel és ezekután te még együtt akarsz vele lenni? Szerintem már régen túl kellett volna lépned rajta. Lehet voltak jó pillanatok, de olyan mintha csak éppen alkalmanként kellenél neki.
2020. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!