Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék már babát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már babát, szerintetek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és lány,nem cigány,jó családból származó,ma már ez fontos egy kérdésnél is:S

Nagyon rajongok a kisgyerekekért,mindig nézem a várandós tiniket,tini mamikat az mtv-n.Nagyon szeretnék egy kisbabát,ahogy nagyobbodik a hasam,aztán megszülni,gondoskodni róla meg minden,foglalkoztata gondolat,hogy milyen anyának lenni,és fiatal anyuka lenni,ha a gyerekem nagyobb lesz.barátom is így van ezzel mint én.Szüleink miatt nem történt még semmi..szerintetek? nem kell lehülyézni meg semmi..


2010. aug. 16. 16:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
még csak le se feküdtünk,de igen,én pasim,én ismerem.. és ő "mondta el hamarabb" és 10000000000000% hogy nem hazudik. és nem csak babusgatnám a babát,csak akkor "passzolnám le" ha tényleg nagyon muszáj..
2010. aug. 16. 17:44
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Előbb talán kérj anyukádtól egy baby born-t :D
2010. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
inkbb kölcsönkérném a tied:)
2010. aug. 16. 17:57
 24/26 anonim ***** válasza:
És akkor a szüleid tartanának el titeket? -_- Mire vársz? Hozasd össze a gyereket, ha ennyire vágysz rá...mesélte anyám, hogy a nőgyógyásznál látott egy 15 év körüli terhes csajt a szüleivel...hát olyan lehajtott fejjel közlekedtek..nem volt nagy az öröm, az nem kérdéses.
2010. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
gyerek vagy!!! gyereknek gyerek ?? ... majd kinövöd ezt is mint a barbie-zást.
2010. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Te nem igazándiból gyereket akarsz, hanem babusgatni egy édes csecsemőt. erre enged következteni az a mondatod is, hogy "jó lenne egy kistesó is". egy kisbaba nem sokáig marad kisbaba, hipp-hopp felnő, aztán leshetsz! követelőzni fog, jön a dackorzsak és majd dühöngesz, hogy bezzeg a barátnőidnek mennyivel szebb az életük meg volt ifjúkoruk, mert akkor szültek, amikor itt volt az ideje.

nézz körül a környezetedben, hátha születik valahol mostanában csecsemő, aztán babusgathatod, ha megengedik a szülei.

vagy szerezz egy kismacskát.

tényleg ez az igazság...

2010. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!