Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék már babát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már babát, szerintetek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és lány,nem cigány,jó családból származó,ma már ez fontos egy kérdésnél is:S

Nagyon rajongok a kisgyerekekért,mindig nézem a várandós tiniket,tini mamikat az mtv-n.Nagyon szeretnék egy kisbabát,ahogy nagyobbodik a hasam,aztán megszülni,gondoskodni róla meg minden,foglalkoztata gondolat,hogy milyen anyának lenni,és fiatal anyuka lenni,ha a gyerekem nagyobb lesz.barátom is így van ezzel mint én.Szüleink miatt nem történt még semmi..szerintetek? nem kell lehülyézni meg semmi..


2010. aug. 16. 16:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Működnek benned az anyai ösztönök, ez jó. Viszont hidd el, hogy túl fiatal vagy még. Én 18 éves vagyok, és ha véletlenül becsúszna egy gyerek, nem vetetném el, és a párom is ezen a véleményen van. Ő dolgozik, az egyetem rugalmasabb, mint a kötelező iskola, de akkor is nehéz lenne. Viszont neked nincs se érettségid (anélkül ma már sehol sem dolgozhatsz), se állásod, a szüleidet pedig nem használhatod így ki (mellesleg jó esély lenne rá, hogy cipelnének abortuszra). Ha huszonévesen leszel anya, az is fiatalnak számít, és akkor már lesz stabil háttered. Én is 24-25 éves korom után tervezek szülni, pont azért, mert fiatal anyuka szeretnék lenni. Viszont 15 évesen teherbe esni felelőtlenség. Láthattad a sorozatba is, nagyon nehezen tudnak iskolába járni/szakmát szerezni babával.
2010. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
most nehogy már az a két szar mtv-s sorozat miatt akarjál gyereket ahol a sok hülye engedi hogy levetítsék világszerte ahogy világra jön a gyermeke. ha az embernek van egy gyereke akkor őt kell mindenek elé helyezni, őt nem lehet mellőzni egy percre se, nem mondhatod neki, hogy most ne, mert fáradt vagyok... minden egyes másodpercben vigyázni kell rá hogy a pici meg ne sérüljön, nehogy megbetegedjen. hatalmas felelősség, persze egy kisbaba egy ajándék :) csak nem mindegy, hogy mikor jön, és milyen környezetbe születik. gondolom nem akarnád anyukádra hárítani még egy gyerek gondozását és ellátását, mivel te erre még képtelen vagy. 18/N
2010. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

engem nem érdekelne anya ..hogy minden ráhárulna,neki kéne mindent fizetnie...

"most nehogy már az a két szar mtv-s sorozat miatt akarjál gyereket.." nem amiatt ..csak az egy plussz

2010. aug. 16. 17:13
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekelne anyád? hát akkor te még 10 évvel le vagy maradva attól hogy anyagilag éretten gondolkodj és gyereked lehessen...


egyik előző válaszoló

2010. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
én 18l vagyok a pàrom 20fés énis szeretnék màr babàt meg a pàrom is de ugy vagyunk ezzel hogy elöbb legyen egy házunk meg pénzünk és utànna jöhet!de addig még nem...mind2en befejeztük a sulit màr,én dolgozok de a pàrom nem,nehéz lenne igyis...a lényeg hogy még várjatok a babàval, ràértek!!!sok sikert szia
2010. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon gyerekes vagy még. -.-
2010. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
miért is?
2010. aug. 16. 17:19
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem fogod fel, hogy egy kisbaba nagy felelősség. Nem olyan, hogy el vagy vele és kész ha megunod ráhagyod anyádra. Ebben a korban kikéne élvezned a fiatalságot, ráérsz 5 év múlva is szülni...na meg a tanulás...
2010. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%

nem lenne érdemes elmagyarázni, úgysem érted meg. meséld el anyukádnak a tervedet, hogy a nyakába akarnál sózni még egy gyereket, úgy hogy téged nem is érdekelne a családod anyagi helyzete. biztos örülne.

amúgy meg...a pasik elég sok mindent tudnak összehazudni egy kis szexért...nem hiszem hogy a gyerek fejével örülne egy saját gyereknek...de te ismered, a te pasid..

2010. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%
Na erre már nem tudsz mit írni.
2010. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!