Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék már babát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már babát, szerintetek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és lány,nem cigány,jó családból származó,ma már ez fontos egy kérdésnél is:S

Nagyon rajongok a kisgyerekekért,mindig nézem a várandós tiniket,tini mamikat az mtv-n.Nagyon szeretnék egy kisbabát,ahogy nagyobbodik a hasam,aztán megszülni,gondoskodni róla meg minden,foglalkoztata gondolat,hogy milyen anyának lenni,és fiatal anyuka lenni,ha a gyerekem nagyobb lesz.barátom is így van ezzel mint én.Szüleink miatt nem történt még semmi..szerintetek? nem kell lehülyézni meg semmi..


2010. aug. 16. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Remek


De olyan babát szüljél, akinek jó szakmája van, és rögtön el is tart benneteket.

2010. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az első el is mondta a lényeget.
2010. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki maga dönti el mikor vállal gyereket. De nem lesz mindig olyan szép, ahogy elképzeled. Egy kisgyermek nagy felelősség, ugye sok pénz is, és 15 évesen a szüleidnek elég téged eltartani. Mégis miből tartanátok el egy babát? Szerintem 18 éves korodig élvezd a gondtalan éveket. Én 19 leszek de nem szeretnék babát még vagy 5-6 évig.
2010. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak éledeznek benned az anyai ösztönök. De persze ez nem jelenti azt, hogy eleget is kéne nekik tenni :) Szerintem ha úgy gondolod, választhatsz olyan szakmét, ahol kisgyerekekkel lehet foglalkozni (szülésznő, ovónő), de semmiképp se vágj bele gyerekvállalásba ilyen fiatalon!
2010. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindennek megvan a maga ideje. Olyan, mintha ki akarnátok hagyni a kamaszkort, pedig nem érdemes! 15 évesen még Te magad is gyerek vagy, akármilyen felnőttesen gondolkodsz. Ha 20 évesen, érettségi és szakma szerzése után szülsz, akkor is fiatal anyuka leszel. És azt a gyereket nem csak megszülni kell, hanem nevelni is és eltartani, nem hiszem, hogy a vágy az anyaságra az elég lenne hozzá.
2010. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Sok lány van így ,e amíg magadról sem tudsz gondoskodni és nincs munkád őrültség.A gyerek nevelés nem olyan egyszerű dolog pláne a szülés ahogy te gondolod szerintem.És 15 évesen még sexről se kéne nagyon gondolkoznod nemhogy gyerek nevelésről.Elöbb tanulnod kell mer egy gyerek ien fiatal korba elronthatja az egész életed.Elöbb biztos állás kell végzetség és aztán kell ieneken gondolkozni.Ez nemcsak a te érdeked hanem a gyerekedé is.
2010. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 19 vagyok, sokszor én is úgy érzem, hogy milyen jó lenne....de még tanulok, nem tudnám eltartani, bár a párom dolgozik, neki is több felé kell fizetnie, ahogy nekem: albi, hitel törlesztés stb. Sokszor szűkösen jön ki ő is, pedig egész jó fizetése van. Te csak 15 vagy, és elhiszem, hogy akarod, de hidd el, még ráérsz/ráértek. Egy baba nem csak aranyos és édes tud lenni, hanem nyűgös, beteg és rossz is, ráadásul nagyon sok pénzt emészt fel az eltartása. Manapság a felnőtt párok is meggondolják, mikor vállalnak gyereket. Neked sem tenne jót. Még elég fiatal vagy, neked most kell a barátnőiddel buliznod, eljárni erre-arra, szórakozni. Nem fogsz elkésni, ha nem most szülsz. Várd meg legalább, míg leérettségizel, és lesz már egy ideje munkád. Ha már tudsz magadról gondoskodni, és nem szorulsz folyton szülői segítségre, és egy biztos kapcsolat is van, akkor lehet tervezni. Szép dolog, hogy ez ennyire érdekel, de ráérsz :)
2010. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

En is 15 evesen ugy gondolkoztam, hogy hu de felnott vagyok, milyen felnottesen gondolkozok es rajottem 19 evesen, hogy dehogy vagyok meg gyerek vagyok.

Nem kell neked gyerek, nagyon nagy felelosseg, raaersz vele, eloszor eld ki az eleted.

2010. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

naggyából látom abba a két sorozatban hogy mikkel jár,bár tudom,akkor tudnám meg igazán..most is azt nézem.tényleg máshogy vélekednék erről,ha már meglenne,csak áh..

nem akarok se szülősznő lenni,se semmi ilyen,sajáttal akarok foglalkozni.kistesónak is örülnék már:(

2010. aug. 16. 16:40
 10/26 A kérdező kommentje:
jolvan paraszt,mindenki magából indul ki..
2010. aug. 16. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!