Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 10 év korkülönbség, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 10 év korkülönbség, a férfi javára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

14:48 vagyok. Nagyon örülök, hogy Te ilyen vagy, de az átlag nem ez, és mivel nem ismerjük a kérdezőt, azt kell feltételeznünk, hogy átlagos.


((((((((((((((( és még százezer zárójel: Az, hogy valaki tizenévesen háztartást vezet, még nem minden. Én nem szeretnék olyan lányt, aki 18 évesen már mindent tud a háztartásban, de nem tudok elmenni vele, mondjuk egy színházba, nem tudok vele hajnalig beszélgetni "az élet nagy dolgairól". Tizenévesen szerintem egy lány járjon társaságba, fejlődjön ki az ízlése, művelődjön, tágítsa a látókörét, ismerkedjen a világgal, találja meg benne a helyét, a hitét, a hivatását, az érdeklődését. A háztartást úgyis kell még vezetnie később is. Így, 24 évesen, egy olyan lányt szeretnék, akivel át tudok élni dolgokat, akivel meg lehet beszélni egy filmet értelmesen, akivel lehet jót túrázni, sportolni, stb, de nem olyat, aki otthon vár rám mindig finom kajával és tiszta szobával. Ez is fontos, de 5 év múlva lesz igazán aktuális.))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) jöhetnek a mínusz pontok

2010. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Beatrix17 ***** válasza:

Attól függ,mennyi vagy!18-19év alatt sok,afölött nem hiszem,hogy az lenne!Párom és köztem is ennyi van!

26/N

2010. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

14:46 vagyok!

Szerintem az alap egy kapcsolatba hogy meg tudjanak beszélni mindent!Anélkül nincs értelme egy kapcsolatnak,az nem is igazi kapcsolat!Mi szerencsére mindent megosztunk egymással,mindent megtudunk beszélni,jót is rosszat is!Szeretünk eljárni sétálni,ismerősökhöz,moziba,étterembe!!Mindig olyat csinálunk ami mind a kettőnknek jó,meglepjük egymást bármi apró dolgokkal...Ahol nem tud egy pár megbeszélni mindent az nem igazi kapcsolat,ott előbb utóbb szétválnak útjaik!!Nálunk is de mint minden kapcsolatba szoktak lenni viták de mi megtudjuk oldani,megbeszélni!:)

2010. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

és ha minden működne? én meg tudom vele beszélni a dolgokat, van témánk, és sosem fogjuk be a szánkat XD

igaz az elején vagyunk, de úgy érzem ez nekem jó

2010. aug. 16. 15:56
 25/27 anonim ***** válasza:
Bár én továbbra sem hiszek az ilyen nagy korkülönbséges kapcsolatokban, ha az egyik fél még tizenéves, mégis azt mondom, csak mások véleménye miatt ne dobj el egy kapcsolatot. Ha azonban valami nem jó, merj változtatni. Biztosan sok fogsz tanulni egy ilyen kapcsolatból is.
2010. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek :)
2010. aug. 17. 11:22
 27/27 anonim ***** válasza:

Én 24 voltam,ő 15,amikor megismerkedtünk.Neki már elöttem volt 14 pasija,nekem csak 7 csajom.

Gyerekünk született 10 évig voltunk együtt ,amikor szakitottunk.A gyerek már nagy iskolás volt,onnantól én neveltem,mert neki fontosabb volt a másik manus,aki nálam 16 évvel idösebb! Ennyit a lányokról,hölgyekröl,meg a korról.

A lányoknak teljesen mindegy,hogy vele egyidös a partnere vagy 5-10-20 évvel idösebb.Sőt biztos vagyok benne ,hogy az idösebbekhez jobban vonzódnak.Szerintem 14-15 fölött minimum egy 5-10 évvel többnek kell lenni a pasinak ,hogy félnézzen rá és ne lépjen le hamar.Mert ugye a lányok arra a célra 100 ból 90 pasit megkapnak ,mert mi nem nagyon mondunk nemet ,kivéve ha gusztustalan a hölgy.Viszont forditva nehezebb.Én nagyon jóképü voltam sokak szerint és kb 100-böl 5 -öt kaphattam volna meg.A lányok válogathatnak kedvükre ,mert mi fiuk nem mondunk nemet. És létfontosságú ,hogy felnézhessen a lány a fiúra.És egy tizenévesre nem tud felnézni ,mert nincs semmilye,csak a csiga teste.Szóval minimum 5-10 évvel többnek kell lennie a fiunak ,hogy sokáig müködjön.

2014. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!