Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 10 év korkülönbség, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 10 év korkülönbség, a férfi javára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%

Szia!Én még nem voltam 15 mikor megismerkedtem egy 9 évvel idősebb fiúval!Összejöttünk,és már több mint 3 éve együtt vagyunk!Nem a kor számít!Már össze is költöztünk,házat szeretnénk venni,eljegyzést tervezzük és 2-3 év múlva gyerekeket szeretnénk!!:)Ne hallgass senkire aki ellenzi ezt!!Ezt nektek kell eldönteni hogy összejöjjetek vagy ne!Sok sikert!:)

pussz

18/L

2010. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is sok, bár 24FF vagyok, de nem kezdenék ki én sem egy 14-15 éves lánnyal.

Igaz, a lányok nem tartják általában soknak a 10 év különbséget, de nálam már kiveri a biztosítékot.

...az is igaz, hogy nincs barátnőm, s akik lehetnének is sajnos mind 13-15 közé esnek.

De nincsenek ferde hajlamaim, s inkább egyedül, mint fiatalkorú megrontásáért 8-10 évet ülni (mert ugyebár a koromban vannak igények amiket egy 13-15 évestől nem lehet megkapni)

2010. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%
Azért, mert szerintem egy 16 éves lány még nagyon gyerek. Bocs, de ... tényleg. Vannak már mellei és jó a segge, menstruál is már évek óta, de belül még gyerek. Egyszerűen nem alkalmas olyan mélységű kapcsolatra, amit én igényelek. Nem megfelelő lelki és szellemi társ. Nem vagyunk egy szinten, a korkülönbségből adódóan sem illik össze a világképünk. Lehetséges, hogy túl extra igényeim vannak, és sokak szerint érettebb vagyok a koromnál, de hiszek abban, hogy ha párkapcsolatról van szó, akkor csak olyanba megyek bele, ami a testi igények mellett lelkileg és szellemileg is kielégít. De minden párnál más, ez csak a saját véleményem.
2010. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
43%
Én is azt mondom, hogy sok. Egy 26 éves férfinek már a gondolatai a család, megélhetés, munka körül forognak. Házasság gyerek stb, mert már lassan 30 éves, benőtt a feje lágya. Te pedig még középiskolába jársz, gyerek vagy, ő pedig már felnőtt. Én azt mondom sok és sokkal jobban jársz, ha egy hasonló korút keresel, mint te. Ha te 20 lennél ő pedig 30 azt mondanám oké, vagy ha te 30, ő 40 az is oké, de ez így nagyon sok. Ne haragudj, ha bántó a véleményem, nem annak szántam.
2010. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
én 15 és fél voltam a VŐLEGÉNYEM 24!már 3 éve vagyunk együtt.ebből másfél éve együtt lakunk.sosem voltam az a csavargós,bulizós fajta de szeretek kikapcsolódni amit vele is megtehetek!egyáltalán nem sok legalábbis nálunk.nagyon jól elvagyunk már harmadik éve,és hosszú távra is tervezünk még mindig.amellett hogy 18évesen komoly kapcsim van egy 27évessel nem azt jelenti hogy nem tudunk élni meg lekötöttem magam.úgyan úgy tanulok stb csak egy kicsit másképp kell gondolkodnom,cselekednem mert ketten vagyunk.a páromnak sem okoz gondot hogy fiatalabb vagyok 9 évvel,akarna családot hiszen benne van bőven a korrban,de ameddig én tanulok addig a dolgozgat nem is keveset hogy megalapítsa a jövőnket és a majdanai gyerek anyagi hátterét.és köszönjük sépen jól elvagyunk!
2010. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Sőt, a ház, család, gyerek, munka még nem is minden, mert egy romantikus lelkű, vagy erre felkészítő családból származó tini is gondolkozik ilyenről - csak máshogy, leginkább úgy, ahogy otthonról hozza, vagy ahogy a legjobban ellenkezik az otthonival. Tiniként nincs önálló személyisége egy embernek, ilyenkor kéne a legtöbbet fejlődni.
2010. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%

Én is a kivételek táborát erősítem,azokét,akiknek jól működik a kapcsolatuk egy náluk jóval idősebb(esetemben 13 évvel idősebb) férfivel.

Én 17 voltam,ő 30... 3 éve vagyunk együtt

(Egyik ismerősömék 6 és fél éve vannak együtt,a lány most 22,a srác 30)

2010. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
60%

14:46 vagyok!

Azért mert fiatal az nem azt jelenti hogy hülye mint a föld és hogy nincs saját személyisége!!!Mi is már 1 éve költöztünk össze,de én minden nyári szünetbe vele laktam!15 évesen megtanultam egyedül főzni,senki nem segített!!Most hogy 1 éve összeköltöztünk én vezetem a háztartást,főzök,mosok,takarítok,meg mindent eltudok intézni és ezek mellet még iskolába járok!!!És még csak 18 éves leszek,más felnőtt akinek vannak gyerekei,meglehet nézni van köztük olyan aki főzni sem tud,takarítani sem!!!Ez nem azon múlik hogy hány éves az ember hanem azon hogy milyen felelősség tudata van!!!Ezen kell elgondolkodni!!

2010. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
39%
annyira nem vészes :) 17 leszek maholnap a barátom pedig 25 lesz és mégis jól megvagyunk :)
2010. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

hú, köszi a válaszokat nagyon sokat kaptam

biztatót- kevésbé biztatót, de én a véleményetekre voltam kíváncsi, és köszönöm, hogy megosztottátok

de ha valaki 18 éves kora előtt költözik el otthonról az nem törvény ellenes, vagy micsoda? :$ már bocsi

de örülök, hogy sokótok boldog kapcsolatokban él

még várok válaszokat, abban biztos vagyok, hogy szeretem a kérdés ami bennem megfogalmazódott az az, hogy helyes e ezért írtam ki a kérdést

még várok választ ha van, mégegyszer köszi mindenkinek

2010. aug. 16. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!