Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki ilyen lesz? Vagy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ilyen lesz? Vagy ő csak egy kivétel? Vagy ő már Ő?

Figyelt kérdés

Elég idegbeteg családból származom. :S Ennél fogva vannak "kitöréseim", amiket a barátnőim meg is szoktak jegyezni, és olykor-olykor rám szólnak, hogy "Úgy beszélsz velünk mint egy kutyával".

De a barátom sose emelte még fel a hangját, mindent megbocsát, és minden hülyeségemet tűri, többet jelentek neki, mint a legjobb barátja akit 8 éve ismer, egyszer se hülyézett le (ne gondoljátok, hogy csak kihasználom őt, mert imádom! :D)

Minden fiú ilyen elnéző lesz velem? Vagy csak ő egy kivétel? Vagy ő már a nagy Ő?

Ő az első komoly kapcsolatom (már fél éve járunk), és mindkettőnkek az elsők vagyunk.


13/L


(Én is szeretem, nem arról van szó! Ha megölel, akkor már benedvesedek! :D)


2010. aug. 16. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

van mindenfélefajta srác... én speciel ha szerelmes vagyok egy lányba elnézek neki sokmindent(szinte mindent) és ezzel már egyszer be is nyaltam rendesen (1 szerelemből 1x szívattak meg)

19/F

2010. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jársz pszihiáterhez...
2010. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.: részvét.
2010. aug. 16. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
13 évesen ezt most komolyan gondolod?
2010. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze én is hülyeségnek gondolom, de ahogy hallok másokról,meg akik szem elött vannak, azok teljesen másképp viselkednek (és most nem csak 13 évesekről van szó).
2010. aug. 16. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ő a nagy Ő, és nem is lesz mindig minden srác ilyen elnéző veled, valószínűleg ő és Ő sem.
2010. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!