Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam neki? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam neki? Egyáltalán szükséges lenne mondani?

Figyelt kérdés

Két problémám lenne.

1. A barátom általában péntektől vasárnapig itt van és hétköznap is jön legalább 2szer. Ezzel nem is lenne baj, csak anyum munkanélküli apum meg nyugdíjjas. És anyum már mondta nekem h azért legalább néha egy üdítőt hozhatna vagy mi. Pláne h dolgozik...meg anyum szokott nekik küldeni tököt, vagy dinnyét mert mi kertesbe lakunk ők meg nem.


2. A második problémám meg az lenne hogy ugye dolgozik a barátom dolgozik, és minden fizuját odaadja az anyjáéknak. Ezzel se lenne gond csak minden pár száz forintért ott kell kunyiznia a saját pénzéért...És azért egy 22éves fiúról beszélünk...jó nem azt mondom h ne adjon nekik mert velük lakik, de azért hagy maradjon már egy bizonyos összeg meg neki.


Szerintetek mit csináljak?Mondjam neki mind a két dolgot vagy én/mi látjuk rosszul a helyzetet?


2010. aug. 16. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt jól látod, a másodikban szerintem tévedsz.


De ha ezt itt beszéled meg inkább, ahelyett hogy vele beszélnél róla, akkor nem sok jövőt jósolok a kapcsolatotoknak.

2010. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a másodikban miért nincs igazam? csak kérdezem, mert így nem tudom
2010. aug. 16. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán a családjának szüksége van arra a pénzre.

Én úgy oldanám meg, hogy a fizetést odaadnám a szüleimnek, én meg keresnék még valami munkát melette, hogy ne kelljen üres zsebbel járnom a barátnőmékhez.


25 éve pont igy csináltam. Igaz, akkor ez (is) könyebb volt

2010. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

mindenképpen beszéld meg vele a dolgot

nyugodtan mondd meg neki(ha már magától nem jut eszébe), hogy anyudék már megjegyezték, hogy néha hozhatna vmit.

a másik kérdésben igazad van. gondolom otthon lakik még a barátod, ilyenkor a rezsire, kajára valót szokták hazaadni a már dolgozó gyerekek, de nem az egész fizetést!!! sőt, ha a család nincs rászorulva, akkor semmit nem kell hazaadni.

óvatosan beszélj vele, tudd meg mi van a háttérben!

2010. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó, neked igen nagy szerencséd van, hogy nem az én gyerekem vagy.

Hamar megtapasztalnád, hogy mire elég a fizetésed. Pedig egy forintot sem kéne hazaadnod.

2010. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én megértem és persze h hazaad valamennyit...ez egyértelmű mert ott lakik...de akkor is...

a másik dolgot meg nemtudom h mondjam mert félek h anyumat húznám le ezzel...ha nektek mondanának ilyet mi lenne a véleményetek?

2010. aug. 16. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom anyukád is sokat töprengett, hogyan mondja el legalább neked a dolgot, ha már magadtól nem jöttél rá.

Mert neked éppen annyira illett volna erre magadtól rájönni, mint a barátodnak is illene.

Mert nem azért kell ám szólni a barátodnak, mert már az anyukád is megemlitette, hanem ezt már az első héten meg kellett volna beszélnetek.

Próbáld meg finoman, aztán ha nem lenne hatása, akkor akár nyersen is. A véleménye pedig nem érdekelne, ha ezért megsértődik, akkor nem kár érte.


A szerelmes lányok ezt másképp gondolják, de attól még ez az igaz.

2010. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!