Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Etikailag és törvényileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikailag és törvényileg helyes, ha szerelmi kapcsolatot létesítek egy 19,5 éves fiúval?

Figyelt kérdés
egy (már majdnem) 14 éves lány vagyok.főleg véleményeket kérnék!előre is kössz
2008. dec. 2. 18:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
14%
Te egyébként kisebségi vagy azok szoktak 14 év alatt, sztem 1 kicsit pedofil dolog 1 19.5 évessel.
2008. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

1,van különbség a sima puszi és a nyelves csók között,szóval ne hidd hogy a csók csak olyanok között csattan el,akik már nemi életet élnek :S


2,a bunkó utáni választ író emberkének,pedig köszönöm h kiállt mellém :)

2008. dec. 2. 20:30
 13/28 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló mielőtt kisebbségizik valakit, tanulja meg leírni a szót ;) jah meg a mondatvégi írásjel se ártana néha

a másik meg az lenne h.. lehet h a legtöbb pasi igényli a szexet 20 éves korában, de tudjátok kivétel erősíti a szabályt ;) ugyanúgy lehet szerelmes a kérdezőbe, ahogy csak a szexet is akarhatja tőle.

jó nyakatekert iromány lett, de a jobbak megértik :P

2008. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már naivak...20 évesen ki az a srác akinek elég a szájrapuszi? jóóóóóna én kérek elnézést, a csók.

Most komolyan, nem akarlak bántani, de nem volna jobb egy fiatalabb sráccal, ha már mindenképpen akarsz kapcsolatot?

Amúgy a szüleid mit szólnak?

hat év nagyon sok ilyenkor!

igen vannak édes kivételesen aranyos srácok, a párom rám is több mint egy lvet várt 18 éves fejjel. Na de én is 18 vagyok:P

minden esetre, a virágnak tiltani hogy kinyiljon nem lehet, tehát tedd azt amit a szived diktál, de csak addig ameddig jó neked amit csináltok. NEM KELL semmit megtenned amit nem akarsz. a pettinggel, szex-el pedig még várni lehet(KELL)...de jó időtöltést, vigyázzatok egymásra.

Üdv

2008. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus vagyok, gyakran találkozom ilyen esetekkel:

nézd, jogszabályilag 14 év felett klehet szabadon ismerkedni ill. onnantól szexuális viszonyt is fenntartani, akkor már a kutya nem tud jogilag bele szólni, Na most azt az egy hónapot akkor még várd ki, nehogy a barátodnak ebből komoly baja legyen !! Csak egy jó tanács. Egyébként pedig semmi gond nincs az ég adta világon, erre nehéz válaszolni, hiszen némelyik 14 éves is érett annyira mintha 17 lenne, de fordítva is igaz, hogy némelyik 17 éves nincs 13 éves szinten se. Úgyhogy ehhez látni kellene az illetőt .. Na meg ilkyen keretek között ezt meg se lehet igazán válaszolni, ahhoz túl széleskörű a téma ill. vonzatai.

Itt amit egyszerűen hirtelen tanácsolni tudok: várj egy hónapot akkor, nehogy vaklami rosszakaró folytán nagyon komoly jogi problémái legyenek a 19,5 éves srácnak !! Mert addig amig nem vagy 14, elvileg a "megrontás" bűncselekményét követi el és ha ebből ügy lesz, akkor tuti, hogy lecsukják. Úgyhogy csak óvatosan, de amúgy sok sikert!

2008. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

"Vajon a fiúnak nem kell sex? És vajon hogy jöhet be egy majdnem 20éves fiúnak egy 14 éves kislány?Tönkrement a világ.Borzalmas"


Ne haragudj, te hol élsz ????

2008. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Srapnel ***** válasza:
6%

A lánytól kérdezném: Mire számítasz, hogy mi lesz? Csókolózásnál marad a dolog? Itt a gond az, hogy Te azt hiszed, hogy csak csókot akar majd a srác, miközben azt sem tudod, hogy mi van a fejében. Egy dolog, hogy Te mit gondolsz és más, hogy mi lesz, nem beszélve arról, hogy a másik mit akar.


Plátói szerelmet persze lehet, lehet egymásnak levelet írni, kézenfogva sétálni, fagyizni, de azt is tudnod kell, hogy a világ és a környezeted tele van felnőttekkel, akik láttak és tapasztaltak már sokmindent, aztán ők nem hiszik majd el, hogy a srác csak backgammont akar veled játszani.

2008. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%
emberek,a majdnem 14,az még mindig csak 13!!!etikilag sem de törvényileg sem állja meg a helyét ez a kapcsolat!!és gondolkozzanak el azok,akik csak a százalékuk emeléséért komformista válaszokat írnak,hogy mi lenne ha ez a lány az ő gyerekük lenne??szerintetek egy 20éves fiú,majd vár évekig a szexre??semmi keresnivalójuk egymás mellett!!
2008. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
32%

"akik csak a százalékuk emeléséért komformista válaszokat írnak,hogy mi lenne ha ez a lány az ő gyerekük lenne??szerintetek egy 20éves fiú,majd vár évekig a szexre??semmi keresnivalójuk egymás mellett!!"


ezt klikérem magamnak ha nekem szántad! Én kifejezetten szakmailag írtam amit írtam és pontosan ezért javasoltam, hogy azt az egy hónapot akkor várja még ki! Egyébként nézz kicsit körbe, némelyik 14 éces lány manapság olyan fejlett tud lenni mint a huzat, és ugyan miért ne tetszhetne neki egy 19,5 éves srác? Tényleg nem értelek, de szerencsére egy hónap múlva akkor ennek az egész kérdésnek már nem lesz értelme se.

Kriszti

2008. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
47%

kedves kriszti "pszichológus"!!!

ha megtanultad a dolgokat kikérni magadnak,akkor azt is megtanultattad volna hogy 13éves "GYEREKET"nem biztatunk hogy szexeljen hogy ne bukjon le!!!ha tényleg pszichológus vagy,amit erősen kétlek,akkor nem is csodálkozok hogy a világ elkorcsosul!diplomát kap egy olyan ember,aki kiskorúakat okít ki hogyan....szégyeld magad!!és szerintem te is menj el pszichológushoz.

2008. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!