Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kelljek vkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kelljek vkinek?

Figyelt kérdés
Nos vagyok én 16 évesen fiú kivitelben. 183cm magas, 90 kg, divatos, humoros. Barátkozni nagyon jól tudok, lányokkal is. De sajnos tovább nem tudtam jutni egy kapcsolatban. Midig csak jó barátjuk lettem. Tudom picit túlsúlyos vagyok, bár én szerintem ez azért jobban áll nekem, mint a soványsáág. Régen sokat sportoltam (8,5 év intenzíven), és a sport abba hagyása után híztam el. Divatosnak azalatt értem magam: Nem EMO, nem BMX-es típus stb, hanem átlagos ruhákban járok, de márkásban. Picit retros cuccok, de vegyítve a mai ruhákkal is. Csóró sem vagyok, mert ahogy olvastam 1-2 lánynál számít a pénz is. Nem vagyok ilyen stréber kis unalmas gyerek, ha haverokkal van vmi, sokat elcsavargok velük, vagy vízipipázunk egyet a Margit-szigeten. Néha járok bulizni, inni is szoktam(mértékkel), dohányozni meg nagyon ritkán, azt is csak így az utóbbi hetekben :) A múltkor volt 1 egész jó kis csaj, elhívott bulizni, meg mondta h szimpatikus vagyok stb. De a "nagy szerelmén" még nem tette túl magát,ezért nem lett semmi CSAK MEGINT KIB@SZOTT BARÁTSÁG!! Sajnos a bulizás elmaradt, mert kórházba került.... Esetleg ti tudtok vmi ötletet mondani, h mit csináljak? Hülyeségekkel kíméljetek! 16/f
2010. aug. 15. 23:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10:58-ra.

Annyival egészíteném ki (amúgy teljesen igazad van, pár hozzászólással előtted én is hasonlót mondtam), hogy a kifejezetten jó nők és általában a szimplán jó nők akarnak ilyen pasikat. Az átlagos és csúnyábbacskák is ilyet akarnak, de ők kompromisszumot kötnek inkább és elfogadják a "jó" pasikat. Akikkel nem feltétlenül járnak rosszabbul, sőt.

Nehéz dolgok ezek:)

2010. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia kérdező,


lány vagyok, és az előttem lévőknek igazuk van, annyiban egészíteném ki, hogy a rosszfiút helyettesítsd be domináns pasira.

Na most az, hogy melyik nőnek milyen típusú domináns pasi kell, általában IQ-tól függ, tehát a kőostoba csajoknak kell a kigyúrt tahó, a közepes agyú csajoknak a trendi alfahím macsó, az igazán okos nőnek pedig valamilyen domináns művész vagy a körükben híresebb értelmiségi szereplő, a csendes megfontolt alfahím.


Szóval kicsit legyél alfáhímesebb viselkedésileg, önérzetes, nem humorkodó, hanem belevaló (annak megfelelően, hogy milyen csajt akarsz). Addig leszel egy nőnek érdekes, amíg tudatod vele, hogy te vagy a domináns srác (ez az imént említett "rosszfiú", aki elég erős, hogy ne legyen rászorulva a csajra). Szóval nem parasztnak kell lenned, mert azzal csak fájdalmasan ostoba csajokat tudsz felszedni, hanem inkább méltóságteljes és ne jópofizó.


21 L

2010. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez."



Pontosan ezt gyűlölöm a lányokban. Akkor maradjatok a rosszfiúknál, essetek pofára, legyetek lelki rokkantak, hogy nem talájátok meg a jót és dögöljetek meg!

2010. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van amúgy, mert nem kéne a rossz fiúkra buknunk nekünk lányoknak, de sajnos nekem is jobban bejönnek az ilyen pasik..
2010. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Vegez magadon zsir leszivast te dagadt diszno ezert nem kelesz a csajoknal :))
2010. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!