Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak? :D

Figyelt kérdés

Mostanság nem nagyon volt bnőm mert szerettem egyvalakit de őt nem kapom meg, ezért véleményekre tanácsokra lenne szükségem hogy mivel tudnék elnyerni valami helyes lányt!:D

Ilyeneket hogy Msn+Webcam lécci ne említsetek mert az csak a pancserek csinálják előre is köszi a hasznos válaszokat!


2010. aug. 15. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A pancser attól pancser mert nem tudott megszerezni egy lányt, te nem tudtál, hogy miért azt senkit nem érdekel a lényeg a lényeg NEM TUDTAD ergo pancser vagy kisfiam.


Ráadásul vagy azért nem kaptad meg, mert neten nyomultál rá= pancser! Ha pedig élőben nyomultál rá és nem kaptad meg akkor még nagyobb pancser vagy kisfiam!

Ráadásul miután nem tudtál megkapni egy lányt, mert balf.asz vagy utána itt teszel fel kérdést és másokta pancserezzel holott még egy csajod sem volt...ha pedig volt már csajod akkor miért teszel fel ide kérdést hülyegyerek?


Na...... erre mit lépsz pancserek gyöngye?

2010. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előtte szóló:


De egy állat vagy:D

2010. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12:45

Figyelj öreg kezdjük ott hogy 3éve ismertem a csajt egy csomót voltam vele együtt (csak megemlítem neked, hogy smároltunk meg ilyen apróságok tehát kaptam belőle VALAMENYYIT) csak járni nem akart velem mert félt hogy utána tönkre megy a barátságunk és mivel én évekig szinte csak utána futottam(közben voltak más csajok) így nem nagyon tudom hogy a Többinek mi kell!-.- azért kérdeztem itt meg hogy más emberek mit tanácsolnak és mivel közel sem tudod a dolgaim miértjét így megkérlek hogy ne OFFolgass ha tudnád mi volt pontosan akkor nem írtál volna ilyeneket szerintem...ja és Én nem neten keresem a csajaimat már boccs aki Ott keres AZ TÉNYLEG PANCSER!

Ha meg kyváncsi vagy az egész történetre nyugodtan vegyél fel msnre tallyho5@msn.com na csá

2010. aug. 16. 16:57
 14/15 anonim ***** válasza:
jaah persze Damon Hill adta a legjobb választ, mert megdicsért. Te egy beképzelt köcsög vagy, alapból elástad magad egy lánynál, ha azt mondod rájuk, hogy mai k.vák. És nem elég, hogy segítséget kértél, még felületesen is válaszolsz, mintha te adnál tanácsot nekünk. Szerintem innen te vagy a legnagyobb pancser. De mindezek mellett még beképzelt is.
2010. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te is egy állat vagy :D
2010. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!