Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltak már "pillangók" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak már "pillangók" a gyomrotokban a szerelem miatt? Vagyis mit éreztetek mikor megláttátok ŐT?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem,hogy megláttátok azt a személyt akibe szerelmesek vagytok és már vagy 2 hónapja nem láttátok és egyszer csak meglátod...nem éreztétek úgy,mintha pillangók vagy valamik száldogálnának a gyomrotokban vagy hirtelen nagyon,de nagyon boldogok lennétek?Nemet és kort írjatok.:)
2010. aug. 15. 20:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ez azért...:(

a 2 dolgot lehet vegyíteni is

h néha a haverjaival van,de közbe a bnőjét sem hanyagolja.

2010. aug. 15. 20:56
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A pulzusom 200, szédülök, remeg kezem, lábam, hangom.


Életemben még csak egy lánynál éreztem ezt az érzést, pedig volt sok barátnőm, de ezek szerint egyiket sem szerettem szerelemmel.


27/F

2010. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

igen éreztem már..

viszonzatlanul szerettem az egyik osztálytársamat akinek csak tetszettem:S

és amikor 1x olyan közel állt hozzám,h hozzám ért akkor beindultak a pillangók..(sokan voltunk egy kis helyen,ezért nyomorogtunk..:)

2010. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*L/14
2010. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én már 5 éve ugyanabba a férfiba vagyok szerelmes. Sokat találkozunk, a munkánkból is kifolyólag, meg nagyon jóban vagyunk. Viszont én totál beleszerettem azt hiszem. Csak ő képes felvidítani olyan szinten, hogy egész nap csak mosolyogjak. Rá gondolok és már mosolygom is:) Most is, hogy ezt írom:) Amikor együtt vagyunk egyszerre érzem azt hogy ideges vagyok (pillangók a gyomromban), viszont valami hihetetlen nagy biztonságérzetet is ad egyben. Iszom minden egyes szavát. Egyfolytában mosolygom rá:) Egyszerűen elveszek a szemeiben, a mosolyától elolvadok, lesem minden mozdulatát, órákig hallgatnám ahogy beszél. Oda vagyok minden egyes porcikájáért. Ha véletlenül hozzám ér, szinte egyszerre érzem azt, hogy ellágyulok és mégis olyan erőt ad, hogy bármit elbírok! Beragyogja a napomat! Egy pillantása elég ahhoz, hogy nagyon boldog legyek:) nem lehet az enyém... már másé. nős. 15 éve.

25/L

2010. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy lány aki tetszik igaz kb csak 1x szoktam látni 1 honapban a városban.. de ha összefutok vele akkor teljesen leblokkolok én is, meg minden bajom van :)

F 27

2010. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg endorfin és adrenalin szabadult fel egyszerre, majdnem elvesztettem az eszméletemet. Később megtanultam uralni az érzést, most már csak a farkam áll fel.
2012. jún. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!