Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltak már "pillangók" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak már "pillangók" a gyomrotokban a szerelem miatt? Vagyis mit éreztetek mikor megláttátok ŐT?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem,hogy megláttátok azt a személyt akibe szerelmesek vagytok és már vagy 2 hónapja nem láttátok és egyszer csak meglátod...nem éreztétek úgy,mintha pillangók vagy valamik száldogálnának a gyomrotokban vagy hirtelen nagyon,de nagyon boldogok lennétek?Nemet és kort írjatok.:)
2010. aug. 15. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

felállt a farkam.


20F

2010. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
én minden pasimnál az első 100 smárolásnál kb mindig éreztem a kis pillangókat:D:D nem lehet leírni az érzést:D amikor megláttam nem volt olyan para
2010. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

dehogynem, éreztem már. nagyon jó érzés, összeugrik a gyomrom, és tényleg repked benne valami:) imádom ezt az érzést


20L

2010. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Velem most van ez. Ő az első fiú akinél ezt érzem. :) Nem tudom olyan ideges is leszek valahogy, hogy szinte szó szerint rosszul leszek. :D:D 24/L
2010. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

tegnap láttam újra. más másfél hónap óta nem láttam. és ebben az évben láttam először és év közben 3szor kb. mind1 lényeg hogy nagyon ritkán. de egyből bele estem.

állandóan, mikor meglátom leblokkol az agyam. nem hallom ha hozzám szólnak, nem látok mást, csakis őt. mikor meglátom hogy a szemembe néz elolvadok, a szívem leáll egy pillanatra és utána olyan hevesen kezd el verni, hogy néha úgy érzem összecsuklanak a lábaim. a végtagjaim kicsit remegnek, csak nézem a szemét, elkalandozok az ajka vonalain, pillangók vannak a gyomromban és utána még órákig.

ha újra rám mosolyogna...néha úgy félek hogy van valakije, hogy míg én az alkalmat keresem, hogy elérjem, ő mást ölel... megőrülök a gondolattól, hogy egy pillanat alatt ellopta a szívemet, pedig még csak hozzám se szólt.

első látásra szerelem...számomra nem is létezik más.



remélem vissza tudtam adni az érzést és kielégítő volt a válaszom:D

L/16


bocsi ha kicsit csöpögős lett.

2010. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jajj utolsó gyönyörű volt és nagyszerű leírás. 24/L
2010. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én akkor érzek kavargást,mikor mellettem ül,és megmozdul,vagy egyszerűen hozzám ér...:) Furcsa érzés.:)
2010. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

20:38 télleg szép volt.:) és nem csöpögős:D:D

Velem is hasonló a szitu,mert ez a fiú o.társam volt csak most a nyár miatt egy ideje már nem láttam...és ma(L)(L)

haslonló érzésem volt,mint amit leírtál:)

én tudom,hogy nincs senkije,de attól félek,hogy egyszer lesz...és az nem én leszek:(

na de mind1...köszi szépen a válaszokat:É:)

2010. aug. 15. 20:53
 9/17 anonim ***** válasza:

az exem még nagyon hiányzik. tegnapelőtt azt hittem h látom egy másik csajjal :S(szakításunk oka az volt h neki nem nincs ideje a haverjaira ha van bnője,szóval a haverok fontosabbak voltak neki mint én) hihetetlenül el kezdett verni a szívem.remegtek a lábaim és a kezeim,azt hittem h elájulok.aztán mikor közelebbről láttam kiderült h nem is ő állt ott:S de mégis utána 10-15 percig remegtem:S

17/L

2010. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*neki nincs ideje
2010. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!