Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán bennem van a hiba, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán bennem van a hiba, vagy mára már ennyire le vannak sz*rva a hozzám hasonlók?!

Figyelt kérdés

21 éves leszek,és még nem volt barátnőm....

Ez egy bizonyos szintig nem is érdekelt,mert elvoltam,de amikor látom,hogy olyan emberek akik a leg kétszínűbb erkölcstelen senkik,azoknak minden összejön,gondolok itt a csaj témára,akkor csak nézek,hogy most ez hogy is van?!

Az életbe úgymond elérem azt amit akarok, 15 éves korom óta dolgozom,nyomom neki most is 10-12 órázok hétfőtől szombatig,megvan mindenem,nem nézek ki úgy mint egy szerencsétlen,nem piálok meg semmi ilyen hülyeség..habár nem vagyok egy bulizós gyerek inkább ha tehetem lemegyek vagy elmegyek valahova..

Azt vettem észre,hogy nem csak én de a magamfajta fiúk annyira de annyira le vannak sz*rva ,hogy az csak na!

Itt már ennyire nem játszik a tartás,vagy talán mi vagyunk a senkik?!Néha már nem látom értelmét a dolgoknak.

Talán jobban lenne ha játszanám a menő "csíragyereket",azt sz*rjak bele mindenbe?


2010. aug. 15. 19:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
előző 21/L
2010. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ami kell: határozottság, önbizalom, jó kiállás, nagy adag pimaszság :)

Illedelmességgel nem mész semmire a lányoknál.

2010. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolótól idéznék:


"...határozottság, önbizalom, jó kiállás, nagy adag pimaszság..."


Akik bírnak ezekkel a tulajdonságokkal, az nálad (nálatok) már rosszfiúnak számít. Azért mert van önbizalma kezdeményezni és leszólítani egy lányt, azért van egy srácnak barátnője, akármilyen szemét is legyen, mert ez az egész nem úgy működik, hogy ő jó ember és megérdemli, ő pedig rossz ember és nem érdemli meg.

2010. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vagy reménykedj, hátha téged szed fel valaki:)

a barátomat én szedtem fel:)) csak figyeld a jelzéseket.

24 N

2010. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok. Bár nekem most ért véget egy elég hosszú kapcsolatom, de teljesen kilátástalannak tartom, hogy találjak valaki mást, ha egyszer tovább is tudnék lépni... Borzasztó ez a világ, de nem reménytelen, én tudom mert már találtam olyan lányt, akinek nem az említett gyökerek kellenek. Nagyon-nagyon nehéz, de nem lehetetlen! És semmiképp ne próbálj meg olyan lenni, mert ha össze is jönnél valakinek, annak nem te kellenél és ő sem neked!
2010. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!