Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán bennem van a hiba, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán bennem van a hiba, vagy mára már ennyire le vannak sz*rva a hozzám hasonlók?!

Figyelt kérdés

21 éves leszek,és még nem volt barátnőm....

Ez egy bizonyos szintig nem is érdekelt,mert elvoltam,de amikor látom,hogy olyan emberek akik a leg kétszínűbb erkölcstelen senkik,azoknak minden összejön,gondolok itt a csaj témára,akkor csak nézek,hogy most ez hogy is van?!

Az életbe úgymond elérem azt amit akarok, 15 éves korom óta dolgozom,nyomom neki most is 10-12 órázok hétfőtől szombatig,megvan mindenem,nem nézek ki úgy mint egy szerencsétlen,nem piálok meg semmi ilyen hülyeség..habár nem vagyok egy bulizós gyerek inkább ha tehetem lemegyek vagy elmegyek valahova..

Azt vettem észre,hogy nem csak én de a magamfajta fiúk annyira de annyira le vannak sz*rva ,hogy az csak na!

Itt már ennyire nem játszik a tartás,vagy talán mi vagyunk a senkik?!Néha már nem látom értelmét a dolgoknak.

Talán jobban lenne ha játszanám a menő "csíragyereket",azt sz*rjak bele mindenbe?


2010. aug. 15. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

pont ilyen vagyok csak kicsit fiatalabb.

az utolso kerdest amit feltettel...a valaszt is leirtad benne. :|


Sajnos ez jon be a lanyok tobbsegenek.

2010. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Elsőként ne nézd le azokat, akik nem olyanok, mint te.

2. Ha elfogadtad a többieket, el fogod fogadni magadat is.

3. Ha elfogadtad magad, jönni fognak a csajok is.

4. Persze nem maguktól. Ahhoz tenni is kell...

2010. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gátlástalan "májernek" kell lenni, kicsit agresszív bunkónak, ezt szeretik a csajok. Az erkölcs meg hasonló szavak pedig már nincsenek is benne a szótárakban, felejtsd el.
2010. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy magasra teszed a lécet? Mármint, a cuncisunci cicababák zöme IQ negatív, nehéz köztük értelmes csajszit találni... Azoknak meg bőven elég a menő csíragyerek. :) Vannak csinos, szép, értelmes lányok, akiknek pont a Te típusod felelne meg. Jobban körül kell nézni, mi is a megfelelőre várunk. :)

21/L

2010. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12 órázás mellett esetleg nem adtál magadnak elég lehetőséget hogy barátnőre tegyél szert. Jo igen, vannak nők akiknek az általad leírt belesz*ros pasik jönnek be, de nem mindegyiknek. Viszont ha évek óta csak dolgzol, meg sem találhatnak a nők.
2010. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hihi cuki vagy:D am én sem szeretem azokat akik menőnek képzelik magukat meg másokat lenéznek.... meg az ilyeneket....:D (egy lány):P
2010. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem például egyáltalán nem jönnek be az olyan menő "csíragyerekek". Én falra tudnék mászni tőlük. Az olyanok, akik elmennek bulizni, leisszák magukat a sárga földig, és erre verik a nyálukat a haveroknak, hogy mennyire jó arcok. Az ilyenek egyáltalán nem szimpatikusak. Sőt, szerintem kiábrándítóak. És ne szarj bele ez egészbe, és ne játssz el egy olyan személyiséget, ami nem te vagy. Mert lehet, hogy akkor te is kicsit olyan leszel, mint ők. 18L
2010. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pont a magadfajtából van sajnos egyre kevesebb ebben az elkorcsosult, mai világban. Maradj olyan, amilyen vagy. Szerintem nem a jellemed, vagy a külsőd az oka, hogy még nem találtál párt, inkább a sok munka. Kitartás. 20L
2010. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne a tinikorosztályból válogass. ahogy érik egy nő, úgy jön meg az esze és nem ezek a májerkedő kis tahóváriak jönnek be nekik.
2010. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Tegyél érte, hogy legyen barátnőd:) Járj el a barátaiddal szórakozni, vagy regisztrálj egy társkereső oldalra.
2010. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!