Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja neki nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja neki nem számít a külső, mégis? A többi lent

Figyelt kérdés

Mégis a plázacicákat szereti. ( olyan képeket bámul stb )

Akkor most hogy van ez ??

o.O


2010. aug. 15. 17:52
 1/8 Kazama ***** válasza:
A nők nem tudják elfogadni, hogy másokat megbámulunk mi aljas dögök :D Én is azt mondtam mindig hogy a külső nem számít, de nem a f*szt nem :D Mondjuk a szerelem az más dolog :) barátnőmnél is voltak sokkal jobbak, de nem hagytam volna el semmiért. De szeretek fantáziálni :) Most hogy meg kidobott a csaj ( :( ) így nincs is egy csöpp bűntudatom se :)
2010. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy nem számít a külső, az bizony hazudik, nem ismeri saját magát. Mindenki nézi a külsőt is, belsőt is. Van az a mondás: "Külső megfog, belső megtart." (: 22/f
2010. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

17.55-Neem, azzal nem lenne gond, ha titokban nézegeti azokat...De hogy még el is mondja nekem?

Szerintem ha egy ilyen rámászna kapva kapna az alkalommal és simán lecserélne egy ilyenre.

Ez van :-(

2010. aug. 15. 17:57
 4/8 Kazama ***** válasza:
Na az viszont gáz, ha mondogatja is... Csapd arcon. Azért ez bunkóság már nem azért. Mi is tudjuk, hogy megnézitek a pasikat, de jó hogy nem mondogatjátok... Tiszta kész...
2010. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért mondja, hogy féltékennyé tegyen, lehet nem érzi azt eléggé, hogy szereted. Vagy ha megmondja, az azért van, mert azt hiszi, ha magában tartja az nem jó, így inkább kimondja, hogy enyhítsen a lelkiismeretén, hogy más lányra nézett. Amíg veled van ne aggódj ;) De azért kérdezz rá nála! Rem tudtam segíteni =)
2010. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát legközelebbnél fogok szólni

De hosszútávon biztos nem fog jót tenni az önbizalmamnak..

Köszi a válaszokat!

:)

2010. aug. 15. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem gáz, ha nézegeti őket. Ha CSAK nézegeti őket.

Ha szerelmes beléd, akkor nem fog lecserélni egy egy éjszakás kaland miatt, de neked kell tudnod, hogy mennyire bízhatsz benne.. Viszont ha nem bízol a párosban, akkor valami nincs rendben a kapcsolatotokban. Beszélj vele :)

2010. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozd ki magadból a legjobbat, a külső nem számít nekem nem = azzal, hogy legyél olyan igénytelen amilyen csak tudsz. Ezen pedig sose nyavajogj, onnantól kezdve hogy fény derül arra hogy nincs önbizalmad, alárendelt fél leszel a kapcsolatban. Hagy nézze ezeket a lányokat.
2010. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!