Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha én nem akarom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha én nem akarom?

Figyelt kérdés

A barátnőm kitalálta,hogy befesti a haját.

Jó ezzel nincs semmi gond de ha te a régi lányba szerettél bele akkor olyan szar nem,hogy mintha más lenne ? :S

Tudom,hogy hülye vagyok,de ha egyszer ebbe a lányba szerettem bele így ahogy van akkor mit csináljak ?


2010. aug. 14. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
legyél hozzá öszinte
2010. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te emiatt kiszeretsz valakiből akkor soha nem is szeretted. Ebből látszik ha valaki csak a külsőre megy és a belső értékek egyáltalán nem is számítanak neki.
2010. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy felszínes apróság, ettől még ugyanaz a lány marad.
2010. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, attól még hogy más lesz a hajszíne, ő ugyanaz marad. Az is lehet, hogy jól fog neki állni és neked is tetszeni fog. Gondolj arra, hogy az új hajszínével is ugyanolyan szép lesz. És ne akard megtiltani neki, mert ha egyszer ő át akarja festeni, hadd fesse, joga van hozzá. Talán már nem tetszik neki a régi vagy unja. Egy új hajszíntől nem fog összedőlni a világ. Ha meg mégis jobban tetszik neki a régi, majd visszafesteti.
2010. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól ő ugyanaz a lány marad, nem lesz más attól, mert más a hajszíne. Már ha tényleg önmagába szerettél bele, és nem a külsejébe.

Én meg pl egy hónapja levágattam a hosszú, majdnm vállig érő hajamat. Más ember lette? Nem. Sőt, a csajomnak még jobban is tetszik.

2010. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a hajszíne miatt már nem is szereted akkor sose szeretted. Nem változik semmit ugyanaz az ember marad..ha szeretek valakit elfogadom ugy ahogy van olyannak amilyen a hobortjaival mindneével együtt. ezen gondolkozz el.
2010. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:(
2010. aug. 15. 00:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén: szerinted ettől ő más csaj lesz? Nem önmaga?
2010. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!