Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 5 honapot jártunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 honapot jártunk együtt, es megbantottam, ennek még lehet esélye hogy folytassuk egyszer?

Figyelt kérdés
sziasztok 21 éves srác vagyok,,volt egy nagy szerelmem de pár napja dobott,mivel lelkileg megbantottam....szerintetek ha fél evet nem találkozok vele,es nem is hallok rola lehet neki esélye folytatni????
2010. aug. 14. 19:16
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
de jo minden,csak kétségbe vagyok esve...mivel nem tudom hogy ő mit szeretne.... azt mondta hogy maradjunk barátok.... és ha ugy lesz ugy is fogjuk egymást keresni,honapok mulva hogy kezdjük ujra....nem vette le a fénykepeket a netről sem,n
2010. aug. 14. 19:44
 22/32 A kérdező kommentje:
szerintem ő sincsen tisztában az érzéseivel...nem tudja eldönteni hogy mit is higyjen... de elkezdtem járni orvosokhoz,es a hazudasomat akarom kezeltetni,mert nem csak neki hazudtam..es ezt el is mondtam neki..
2010. aug. 14. 19:46
 23/32 anonim ***** válasza:
igen, az jó lesz ha kezelteted magad.
2010. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Az jó pont, h változni akarsz. Hibáztál, és ilyen UTÁN könnyű megbánni a dolgokat, de akk már nem tehetsz semmit, mert megtetted. ELŐTTE kell gondolkozni, nem utána sajnálni!

Egyetlen esélyed, ha vársz, és majd amikor beszélgettek, lesz valami.

Am, mint mondtam már, szeret téged, de mivel átverted, nem tud benned bízni, és elvakítja a gyűlölet, amitől nem tudja, h tényleg szeret-e még. A gyűlölet elmúlik, bízni nemfog tudni benned.


13:39.

2010. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
és szerintetek ilyenkor mi a legjobb megoldás,?? a türelem,vagy az hogy idő kell?? mert nem akarom hogy ez igy legyen,nem akarom hogy szenvedjen...de en sem akarom hogy szenvedjek,mivel en csak vele tudok boldog lenni...megadtam neki mindent,amit csak lehetett...
2010. aug. 14. 19:53
 26/32 A kérdező kommentje:
de ha azt mondta hogy maradjunk barátok,aztan meglassuk mit hoz a jövö,ez igy milyen gondolkodas???????
2010. aug. 14. 19:57
 27/32 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljátok meg mit jelent az hogy hajlando velem lenni mint barát,es majd kesőbbb ha a sors ugy hozza lehetünk akár több is??? ez mit jelent egy csaj szemből??
2010. aug. 14. 20:10
 28/32 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már minimum 3szor volt -.-
2010. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
nem kell semmit belemagyarázni, csak drámázik. kicsit elbizonytalanodott, kiábrándultnak érzi magát, élvezi h most szenvedsz, tepersz érte. kb ennyi. szerintem szeret.
2010. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
szoval azt mondjátok az idő eldönt mindent?????
2010. aug. 14. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!