Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 5 honapot jártunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 honapot jártunk együtt, es megbantottam, ennek még lehet esélye hogy folytassuk egyszer?

Figyelt kérdés
sziasztok 21 éves srác vagyok,,volt egy nagy szerelmem de pár napja dobott,mivel lelkileg megbantottam....szerintetek ha fél evet nem találkozok vele,es nem is hallok rola lehet neki esélye folytatni????
2010. aug. 14. 19:16
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
az van hogy ő hivott fel,hogy mi van velem...tegnap irtunk meg minden...kicsit mosolygott is....es mondtam neki hogy ő majd jelentkezik,ha akar..és szeretne
2010. aug. 14. 19:32
 12/32 A kérdező kommentje:
5 es fel honapos kapcsolat volt....olyan jo volt minden,de en elcsesztem :((((((( es nem tudom sehogy sem vissza hozni a dolgokat..itt marad csak az idő....más semmi.... megy ki USA ba fél évre...
2010. aug. 14. 19:33
 13/32 anonim ***** válasza:
Akk addig hagyd, főleg, ha hazudtál neki, átverted... szinte esélytelennek tartom. DE! ha mégis összejönnétek, nem tudna benned megint bízni, mindig félne, h talán most is átvered. Így értelmetlen egy kapcsolat. Szeret téged, de fél, h átfogod verni.
2010. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
de ez ellen változtatni akarom,és bebizonyitani neki hogy igenis bizzon meg bennem.....
2010. aug. 14. 19:36
 15/32 anonim ***** válasza:
szerintem ne várj rá. elbasztad, oké. ő így beszélt veled...lépj tovább. ha így elutasított msnen, akkor most mit célozgat h majd ha visszajön...
2010. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
A bizalmat elveszíteni egy pillanat, visszanyerni egy élet is kevés lehet.
2010. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
de Szeretem !!!!!!!!!!! és szerelmes vagyok belé....!!!! szoval varok,nekem sok csalodasom volt a kapcsolatok terén..... es nekem nem kell más,csak ő !!! ameddig ott van az a kis esély,addig várok !!!!
2010. aug. 14. 19:39
 18/32 A kérdező kommentje:
de ha nekem nem kell más ,csak ő...akkor mit tegyek???? várjak,amig ő nem mondja vagy nem látom rajta hogy valami változás????
2010. aug. 14. 19:41
 19/32 anonim ***** válasza:
nyugi már-.- ha semmi nem jó amit mondunk akkor csinálj amit akarsz.
2010. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
de sírok mint a nem tudom mi....nem tudom mit csináljak,,megbántam mindent amit tettem...megbántam hogy ezt tettem a kapcsolattal...magamra vállalom beismerem az én hibám...
2010. aug. 14. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!