Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te pasid mit szólna ha ilyen frizurával állitanál haza? Fiuk szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 14. 17:01
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Én a színességéből egy kicsit visszavennék, mert ez nagyon tarka, de a formája külön, kifejezetten tetszik.
2010. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

szia!


ugye barna a hajad? akkor hagyd meg azt(!) a barna színt, amivel ő már megszokott, vágass ilyen fazont, és rakass ilyen lila meg hupizöld melírokat(ne sokat) a hajadba, így talán nem lesz annyira fura neki.


de amúgy alapból milyen a stílusod? mert ha beleillik a stílusodba akkor akár mehet ez is! ja és az is fontos hogy a pasid milyen stílust képvisel, mert ha egy selyemfiú nem hiszem hogy bejön neki, és furcsán is mutatnál mellette.


amúgy mikor mész a fodrászhoz??

2010. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Nem oylan jó ez a haj.. csak a csaj jó a képen.. sztem ne változtasd át iylenre. maximum másfélére ami divatos de ne iylen kékgec-it
2010. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
90%
Elhányná magát, és kiakadna, mert mi megbeszéltük, hogy a fő és (rövid időn belül) visszafordíthatatlan változtatásokat (hajlevágatás, tetkó, stb.) ELŐRE egyeztetjük a másikkal, kikérjük a másik véleményét. Ez így lenne normális!... Én is kitekerném a nyakát, ha egy nap pl. levágatott hajjal jelenne meg (jelenleg hosszú van neki)
2010. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

OMG ízlésficamotok van?Mi ez a forma?MI EZ?Ha meglátnék ilyen hajjal valakit az utcán körberöhögném és lefotóznám,utána meg mindenkinek azt mesélném milyen h*ülye nőt láttam az utcán,olyan volt mint egy bohóc.

Ez a haj valami gusztustalan.Undorító!



Ezt a te érdekedben mondtam el,mielőtt még teljesen elcs*esznéd magad...Gondolj bele.Ha így levágatod ezer évig bohóc fejjel járkálhatnál,ha meg még be is festetnéd,sosem lenne normális hajad,max azzal az 1 centis pasas séróval.



Könyörgöm ne csinálj ekkora hü*lyeséget légy szíves! Van fogalmad róla mennyire megbánnád?Hónapokig bőgnél,ezt most így megmondom!!


A te érdekedben!

2010. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
27%
Elég szánalmas váalszok születtek. Senki nem hallott a toleranciáról? Ki mondja meg, hogy mi normális és mi nem? Érthető, hogy van akinek nem tetszik, de akkor se gusztustalanozzuk le!
2010. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

De képzeld hallottam a toleranciáról.


De még is hogy ne fikáznék egy olyan embert aki szándékosan így elcs*szi/né magát?:)


Oké ha vki nem születik túl szép látványnak külsőleg,de ha valaki így el akarja rontani magát az már betegség...

2010. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Decoy ***** válasza:
0%
én beindulnék de nagyon ha a barátnőm ilyen hajjal megjelenne:D főleg ha valami szexi fehérnemű is van rajta:P
2010. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Én tolerálnám, de a kérdés az volt, hogy a párom mit szólna ehhez. Az utca embere elég, ha tolerál, de azért a párod jó, ha tetszik is Neked...
2010. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
És én csak ÓVNI akarom a kérdezőt,nem akarom hogy elrontsa magát!!!!
2010. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!