Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudott? érdekes. :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott? érdekes. :S

Figyelt kérdés

Tegnap nálam aludt a barátom.

Mikor elmentem fürdeni beszélt msn-en az uncsitesójával, és írta neki az uncsija hogy felmegyünk érted és eljössz velünk bulizni.

És írta a pasim hogy nemtud mert holnap megy haza.. és kérdezte a haverja hogy miért?

És ő azt mondta hogy mert x (én) rít hogy aludjak itt kétszer is.

Pedig én nem is sírtam.. ő akart itt aludni persze énis akartam.. de akkor miért mondta ezt? :S

Utána írta neki az uncsija hogy no gyere máá.. a pasim pedig írta hogy nem lehet tesa itt maradok má nehari.


Nagyon jó volt vele.. =) Most aludt először nálam.

Kedden én fogok nála.. csak kicsit érdekes hogy miért mondta ezt =/


2010. aug. 14. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Örülj kislány hogy ez a legnagyobb problémád és ne rinyálj már mindenen!
2010. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megmondjam a tutit?:D

Ez jót jelent:) ha hiszed ha nem.

Veled akart maradni és h ne úgy jöjjön ki h, mint egy kis papucs férj inkább marad a kicsi feleségével, mintsem elmenne a haverokkal sörözni.

Azt jelenti, h a haverok helyett téged választott, de azért mégse mondhatta, h bocs elolvadok ettől a csajtól és inkább vele maradok :D

Fiúk között ez másképp megy:)

Nyugi :) nincs ennek semmi negatív jelentése:)

2010. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen,mert veled akart maradni.

"no gyere máá.. a pasim pedig írta hogy nem lehet tesa itt maradok má nehari."meg rít..

Magyar? Bocsi.

2010. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Felesleges volt feltenni a kérdést igazatok van... :D

Igen magyar csak így beszél =D xD

2010. aug. 14. 19:57
 15/15 anonim ***** válasza:
ez nem hazugság :') butus ^^ ő csak azt akarta ezzel kifejezni, hogy már biztos nagyon vártad. ez tipikus pasinyelv. és inkább örülj neki hogy ott maradt veled és nem a haverját választotta.
2010. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!